Naga MarketsAB SA to pochodzący z Wrocławia dystrybutor sprzętu IT.

abpl w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że od początku marca mamy do czynienia z korektą w szerszym trendzie wzrostowym. Kluczowa strefa wsparcia to 34-35 zł i tam najlepiej szukać okazji do kupna.

abpl d1

Wykres dzienny wprowadza trochę zamieszania, gdyż już teraz jesteśmy świadkami odbicia od rocznej linii trendu. Tu widać dokładniej, że korekta przyjęła postać formacji flagi. Jeżeli odbicie rozwinie się i uda się pokonać opór przy 42 zł, co będzie jednoznaczne z wyjściem górą z tej formacji i prawdopodobne dalsze wzrosty. Należy jednak pamiętać, że znajdujemy się blisko historycznych maksimów i już przy 44 zł mogą pojawić się problemy. Wydaje się, że lepszym scenariuszem mogłoby być przedłużenie korekty, aż do okolic 34 zł, dzięki czemu mielibyśmy więcej miejsca na potencjalne wzrosty. Ostatnio o wzrostach pisałem 3 września ubiegłego roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here