Naga Marketswebinar 2 ccPortal Comparic.pl ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na dwa webinary prowadzone w środę (27 lipca) przez naszych redaktorów – A. Haraburdę oraz Ł. Nowackiego. Andrzej będzie opowiadał o swoim flagowym Ichimoku, natomiast Łukasz skupi się na podstawowych formacjach analizy technicznej.


Wszystko co musisz wiedzieć o Ichimoku

Już o godzinie 19:00 rozpocznie się darmowy webinar dla RoboForex, podczas którego Andrzej Haraburda – niezwykle ceniony w środowisku inwestor z wieloletnim doświadczeniem – przeanalizuje rynek w oparciu o Ichimoku oraz MMLines, z których korzysta w swoim codziennym tradingu.

BIORĘ UDZIAŁ

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji zapoznać się z metodologią handlową Andrzeja, to sprawdź analizy publikowanego przez niego na łamach Comparic.pl!

Gospodarzem spotkania będzie A. Haraburda
Gospodarzem spotkania będzie A. Haraburda

Szkolenie należy do cyklu spotkań “porozmawiajmy o rynkach”. Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu.

Wejdź w świat podstawowych formacji AT

O godzinie 20:00 natomiast swój webinar dla BullBinary rozpocznie Łukasz Nowacki, doskonale znany ze swoich trafnych analiz rynku giełdowego oraz walutowego. Spotkanie jest częścią wakacyjnej serii wprowadzającej do złożonych zagadnień analizy technicznej.

BIORĘ UDZIAŁ

lukasz nowacki
Gospodarzem spotkania będzie Ł. Nowacki

Co czeka Cię w trakcie skolenia?

  • Omówienie podstawowych formacji cenowych (kliny, RGR itp)
  • Dwie najpopularniejsze formacje świec japońskich
  • Sposoby rozgrywania w oparciu o formacje cenowe i świecowe


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here