Naga MarketsCEO Ripple, Brad Garlinghouse
CEO Ripple, Brad Garlinghouse

Według nowej prognozy szefa Ripple’a, Brada Garlinghouse, aż 99% wszystkich istniejących kryptowalut prawdopodobnie spadnie do zera. W wywiadzie dla Bloomberg opublikowanym 5 listopada oznajmił, że do tej pory istnieje zbyt wiele kryptowalut, prognozując, że przetrwa tylko 1% z nich.


Wzrost liczby kryptowalut jest spowodowany szumem na rynku

Kryptowaluty Bitcoin, Ethereum, RippleTa niewielka liczba projektów kryptograficznych, które przetrwają będą zmieniać świat, a ich znacznie wzrośnie w ciągu najbliższych dziesięcioleci, ponieważ będą koncentrować się na rozwiązywaniu prawdziwych problemów dla prawdziwych klientów, oświadczył CEO Ripple.

Według Garlinghouse rosnąca liczba zasobów cyfrowych jest spowodowana szumem wokół całego ekosystemu kryptograficznego. Zauważając, że do tej pory istnieje ponad 3000 cyfrowych aktywów, które są przedmiotem codziennego obrotu, dyrektor generalny Ripple zasugerował, że bardzo niewiele z nich faktycznie będzie w stanie zaspokoić potrzeby klientów, argumentując, że zdecydowana większość z nich „prawdopodobnie sięgnie dna”.

Za każdym razem, gdy pojawia się nowy rynek, na ten rynek trafia wiele osób, które próbują pokazać, że potrafią rozwiązać problem i mogą zaspokoić potrzeby klientów. Tak jednak w zdecydowanej większości się nie dzieje – skomentował Garlinghouse.

Kurs Ripple konsoliduje przy 0,3 USD

Liczba codziennych transakcji w sieci tokenu XRP Ripple jest na poziomie nowych rekordów, osiągając pułap 1,70 miliona. Według narzędzia BitInfoCharts, które służy do śledzenia danych kryptograficznych, codzienne transakcje w sieci tokenu XRP stanowią obecnie ponad 50% wszystkich transakcji kryptowalutowych w ciągu ostatnich 24 godzin. Ether (ETH) zajmuje drugie miejsce, a Bitcoin (BTC) i bitcoin SV (BSV) wspólne trzecie miejsce.

Notowania XRP/USD pozostają w wąskim zakresie konsolidacji wyznaczonym przez szczyt (0,3266) i dołek (0,2205) z września. Dopiero wybicie w którąś ze stron mogłoby utworzyć silniejszy impuls. Wzrost nad opór 0,3266 otworzyłby drogę do tegorocznego szczytu 0,5050. Z drugiej strony spadek poniżej październikowego dołka 0,25 umożliwiłby test poziomu 0,2205.

Kurs XRPUSD w środę na interwale dziennym źródło tradingview.com 6 11 19
Kurs XRPUSD w środę na interwale dziennym źródło tradingview.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here