Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Nocą obradował Bank Rezerw Australii – wszyscy spodziewali się cięcia stóp procentowych o 25 punktów bazowych (do poziomu 2%). RBA jednak ostatecznie nie luzowało swojej polityki, co przełożyło się na krótkoterminowe wzrosty AUD. Oświadczenie wydane po posiedzeniu jest jednak wyraźnym znakiem, że obniżka będzie miała miejsce w najbliższej przyszłości – w marcu lub w kwietniu.

Jeżeli chodzi o dzisiejszy kalendarz danych makroekonomicznych to jest niezwykle spokojny. Ciężko doszukać się w nim jeszcze jakichś istotnych odczytów. Uwagę o 14:30 przykuje jedynie kanadyjskie PKB. Reszta informacji posiada natomiast niskie znaczenie dla rynku i nie powinna powodować silniejszych ruchów na głównych parach walutowych.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: AUD, USD

SŁABE: EUR, CHF

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

GBP/USD – kolejny raz na kluczowym wsparciu

EUR/CAD – retest strefy oporu

USD/JPY – ważne wsparcie H4

AUD/USD H4 dzisiaj w nocy wyraźnie zwyżkował w związku z brakiem luzowania w wykonaniu Banku Rezerw Australii. Umocnienie nie powinno jednak utrzymać się w dłuższym czasie. Notowania znajdujące się obecnie na 0.7806 powinny poruszać się w stronę południową.

AUDUSDH4 03.032

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here