Naga MarketsNa początku listopada użytkownicy zasugerowali w wątku dotyczącym porannych analiz głównych par walutowych, pokazywanie skuteczności proponowanych zagrań. W związku z tym postanowiłem utworzyć rachunek demo, na którym otwieram opcje binarne wygasające pod koniec dnia, zgodnie z dwoma porannymi artykułami Łukasza Nowackiego. W okresie 2-6 listopada udało nam się trafić…


9/10 postawionych opcji!

Zasady są bardzo proste. Codziennie rano (od poniedziałku do piątku) publikowane są dwie krótkie analizy par walutowych, w których Łukasz Nowacki zwraca uwagę na najciekawsze poziomy i potencjalny kierunek ruchu w kolejnych godzinach sesji.

Te artykuły również Cię zainteresują
UWAGA! Pamiętaj, że podawane przez nas propozycje nie są sygnałami, ani rekomendacjami – sam podejmujesz decyzję handlową.

Zgodnie z porannymi analizami zawierałem pozycje na rachunku demo w Option Trade. Wyniki prezentują się następująco:

Jedynie pierwsze wejście na złocie okazało się nieskuteczne, wszystkie pozostałe bez większych problemów zamykały się ITM (in the money).
Jedynie pierwsze wejście na złocie okazało się nieskuteczne, wszystkie pozostałe bez większych problemów zamykały się ITM (in the money).

Poranne analizy, z których korzystałem do zagrywania opcji możesz znaleźć po godzinie 07:00 w dziale Opcji Binarnych. Oprócz tego możesz otrzymywać je na maila – wystarczy założyć rachunek (demo lub realny u brokera Option Trade).

[otw_shortcode_button href=”https://www.optiontrade.com/pl/account-types/open-an-demo-account.html?refid=800138″ size=”large” icon_position=”left” shape=”radius” target=”_blank”]CHCĘ ODBIERAĆ ANALIZY NA MAILA[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here