Naga MarketsDzięki obecności na rękawkach Wolverhampton Wanderers, drużyny występującej na co dzień w angielskiej Premier League, CoinDeal zanotował blisko 90 milionów wartości w mediach i ponad pół miliona ekspozycji, poinformowała giełda w komunikacie prasowym przesłanym portalowi Comparic.pl.


Ile warta jest ekspozycja medialna na koszulkach meczowych?

Polska giełda kryptowalutowa została sponsorem Wolverhampton Wanderers w lipcu zeszłego roku. Pierwsze sukcesy z tej współpracy to m.in. 31 milionów PLN wygenerowanej wartości medialnej na koniec sierpnia. Po kolejnych trzech miesiącach ta suma wzrosła o kolejne 60 milionów złotych.

Dwukrotny wzrost ekwiwalentu, to wynik 14 meczów rozegranych w Premier League w badanym okresie. Pięć z tych pojedynków to domowe potyczki Wilków, które były transmitowane w telewizji. Wśród nich były spotkania z Evertonem, Burnley, Tottenham Hotspurs, Huddersfield Town oraz Manchesterem City.

– Wyniki są świetne i to nie tylko w wartości medialnej, bo Wilki grają po prostu genialnie, a warto nadmienić, że są beniaminkiem w bardzo trudnej i wymagającej lidze. Oprócz wyników z badań ekspozycji w mediach dzięki współpracy z Wolves, niedawno zarejestrował się u nas 200-tysięczny użytkownik. Nasz produkt cały czas jest rozwijany, obecnie wprowadzamy opcję premium, gdzie są niższe fee i dedykowany, szybszy dostęp do suportu – mówi Kajetan Maćkowiak, jeden z założycieli CoinDeal.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Wolverhampton Wanderers po 27 rozegranych meczach zajmuje 8 miejsce w tabeli (40 punktów) notując na swoim koncie 11 zwycięstw, 7 remisów oraz 9 porażek.

CoinDeal to giełda kryptowalut założona przez trzech Wrocławian: Adama Bicza, Kajetana Maćkowiaka i Filipa Dzierżaka. Została założona w marcu 2018 roku i oferuje dostęp do 37 kryptowalut, w tym najpopularniejszych, jak ethereum, bitcoin czy litecoin, ale też wielu alternatywnych coinów. Dodatkowo w ostatnim czasie CoinDeal przeniósł siedzibę główną na Maltę i pozyskał certyfikat bezpieczeństwa MDIA, a także wprowadził możliwość płatności w rublach, obok dolara, funta, euro i złotówki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here