Naga Markets9 spółek z GPW podczas wtorkowej sesji odnotowało roczne rekordy notowań!9 spółek z parkietu GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W gronie “rekordzistów” znalazły się: Asbis, MDIenergia, Pragmafa, Assecosee, Pekabex, Enap, Regnon, 08Octavia oraz Remak. Firmy zostały wypisane w kolejności od największego obrotu podczas sesji 11.08 do najmniejszego.

  • 9 spółek osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty z grona rekordzistów zanotował Asbis (3,7 mln zł.) a najmniejsze Remak (4,3 tys. zł.). 

Zobacz również: Biomass ma nowy preparat biobójczy do walki z COVID-19. TKO na zamknięciu +200%!

Te artykuły również Cię zainteresują
Spore wzrosty na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na mocnym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu 0,1,35%, a WIG 0,94%. 9 spółek w trakcie lub na zakończenie notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Liderem wzrostów wśród opisywanych 9 spółek był Regnon, którego akcje drożały dziś o ponad 32%, jednak ruch odbywał się przy niewielkich obrotach.

Szczegółowe dane z wtorkowej sesji dla wybranych walorów. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Cormay zyskuje w piątek 18%. Nowy rodzaj testów na COVID-19

Biomed-Lublin liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Wtorkowa sesja na GPW charakteryzowała się niewielką zmiennością oraz niezłymi jak na wakacyjne realia obrotami. Przekroczyły one 931 mln zł. Główne indeksy zyskiwały na wartości. Najbardziej popularne były walory Biomed-Lublin, które zakończyły wtorkową sesję na blisko 22% minusie. Obrót na akcjach spółki z sektora biomedycznego wyniósł ponad 116 mln zł. i wyprzedził drugi w rankingu KGHM, z obrotami na poziomie 93 mln zł. W gronie 10 najbardziej aktywnych, poza komponentami WIG20, znalazły się z grona mniejszych spółek omawiany Biomed-Lublin oraz Mercator Medical.

Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here