CMC Markets

W trakcie minionego weekendu notowania Bitcoina ustabilizowały się nad poziomem 8 tysięcy dolarów, który obecnie testowany jest jako nowe wsparcie. Wszystko zawdzięczamy impulsowi z 12 kwietnia, kiedy to w przeciągu godziny wartość notowań wzrastała o tysiąc dolarów, pokonując spadkową linię trendu z początku roku.

Jeżeli BTC/USD utrzyma się nad okrągłym, psychologicznym obszarem 8 tys. USD, to ten powinien być bazą dla kupujących pozwalająca przeprowadzić atak na 9300, gdzie przebiega 23,6% zniesienia Fibonacciego oraz dołki styczniowe. Oczywiście nie można zapominać również o znaczeniu kolejnego okrągłego poziomu na 9 tys. USD.

Alternatywnie, powrót pod 8 tys. USD pozwoliłby na ponowy test minimów lutowych (okolice 6 tys. USD) i dalsze spadki w kierunku dołków z grudnia.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRaport COT: Pozycje dużych graczy na srebrze i USD/JPY
Następny artykułKrajobraz po nalotach – raport surowcowy
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here