Naga Markets7Levels wyda grę, która ma ponad 10 milionów pobrań na urządzeniach mobilnych7Levels – krakowski producent i wydawca gier poszerzy swoje portfolio wydawnicze o kolejny tytuł autorstwa Inlogic Software. Produkcja, za której port i wydanie odpowiedzialne będzie studio to popularny symulator piłki nożnej – Football Cup 2020.

Football Cup 2020 zmierza na Nintendo Switch

W ramach umowy z Inlogic Games, 7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch jeden z najpopularniejszych tytułów słowackiego studia. Symulator piłki nożnej Football Cup 2020 na urządzenia mobilne ściągnęło dotychczas ponad 10,000,000 użytkowników. Średnia ocen wynosi wysokie 4.1/5 i składa się na nią aż 319,237(!) recenzji. Podobnie jak w przypadku Solitaire TriPeaks Rose Garden port, za który odpowiada 7Levels jest wersją premium dotychczasowego tytułu i będzie dostępny w Nintendo eShop. Cena oraz data premiery zostaną ogłoszone niebawem.

Cieszy nas, że odpowiadamy za port tytułu, który wzbudza tak duże zainteresowanie w sklepie Google Play. Football Cup 2020 jest dynamiczną grą, która zyska na precyzyjnym sterowaniu, dostępnym w wersji na konsolę Nintendo Switch. Zarazem powiększamy nasze portfolio o kolejny, popularny gatunek – lubiane na całym świecie gry sportowe. – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Tytuł skupia się na meczach klubów oraz reprezentacji narodowych z całego świata. Użytkownik może sprawdzić swoje umiejętności w jednym z czterech dostępnych trybów: sezon, turniej, trening oraz kariera. Każdy z nich stawia przed graczem wyjątkowe wyzwania, mające na celu rozwinięcie jego umiejętności. Gra posiada też prosty samouczek, przywodzący na myśl ekrany ładowania z serii FIFA oraz gablotę na śledzenie trofeów zdobytych przez gracza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs GBP: nieprzekonujące wsparcie z frontu brexitu
Następny artykułS&P500: W konsolidacji
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here