Naga Markets7Levels: Warplanes: WW1 Sky Aces zadebiutuje na Nintendo Switch już 11.127Levels, krakowski producent i wydawca gier ogłosił datę premiery Warplanes: WW1 Sky Aces na konsoli Nintendo Switch. Gra autorstwa polskiego Home Net Games zadebiutuje już 11.12 na rynkach Europy, Australii oraz Ameryki Północnej a jej cena wyniesie 9,99 EUR/USD.

7Levels coraz bliżej premiery Warplanes

Wydanie Waplanes: WW1 Sky Aces stanowi przedłużenie współpracy rozpoczętej jeszcze w 2019 roku. Wtedy też 7Levels przeportował na konsolę Nintendo Switch Warplanes: WW2 Dogfight. Podobnie jak w wypadku poprzedniej gry, 7Levels odpowiada nie tylko za port, ale rownież za działania promocyjne i dystrybucyjne.

Te artykuły również Cię zainteresują

Dotychczasowa współpraca z Home Net Games byla korzystna dla obu stron, dlatego wierzymy w długofalowość naszych relacji. Tym razem pragniemy zaoferować graczom nieco inne podejście do podniebnych potyczek – dajemy im aż 31 maszyn z okresu pierwszej wojny światowej oraz 3 kampanie fabularne. Gra może zaoferować niezwykle przyjemny I intuicyjny model lotu, dzięki któremu gracze będą mogli poddać się immersji walcząc o losy Europy i świata. – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

Gra posiada rozbudowany system ulepszania i customizacji maszyn, dwa tryby rozgrywki (Pilota oraz Dowódcy Eskadry) oraz możliwość zadecydowania o losach wojny dzięki zarządzaniu zasobami, rekrutowaniu i trenowaniu pilotów oraz rozbudowie bazy.

Pierwsza wojna światowa nazywana jest Wielką Wojną. Warplanes WW1: Sky Aces ukazuje ten konflikt z perspektywy pierwszych bohaterskich pilotów z lat 1914-1918. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu w kampaniach, przemierzając praktycznie całą Europę oraz inne kontynenty w samolotach bojowych i bombowcach. Po wydaniu pierwszej części serii zauważyliśmy spory potencjał w tym gatunku , więc liczymy na sukces zbliżony do tego z Warplanes: WW2 Dogfight – kończy Krzysztof Król.

Przypominamy, że najnowsza odsłona serii poświęconej potyczkom lotniczym, Warplanes: WW1 Sky Aces może pochwalić się wysokimi ocenami – bez względu na platformę recenzje utrzymują się na poziomie 80% lub wyżej. Jest to kolejna z premier spółki zaplanowanych w najbliższym czasie.  – Wśród nadchodzących tytułów znajduje się także port Jet Kave Adventure na konsole Xbox One i komputery osobiste, a także gra Football Cup na Nintendo Switch, pochodząca z portfolio słowackiego Inlogic Software.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTyler Winklevoss: Fed namawia nas do kupowania bitcoinów
Następny artykułAmica: Teraz nie grożą nam tak głębokie spadki zamówień jak w II kw. 2020 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here