Naga Markets7Levels, krakowski developer i wydawca gier z wieloletnim doświadczeniem, ogłosił samodzielne wydanie gry inbento na konsolę Nintendo Switch w Japonii. Od dnia 08 października 2020 roku tytuł będzie dostępny w przedsprzedaży, natomiast premiera nastąpi dnia 20 października. Cena japońskiej wersji inbento została ustalona na 500 JPY.

7Levels głosił samodzielne wydanie gry inbento

Samodzielne wydanie gry na Nintendo Switch w Japonii jest niecodziennym zjawiskiem wśród polskich deweloperów. Pionierski ruch 7Levels był możliwy ze względu na uproszczenie przepisów dotyczących publikowania tytułów w kraju Kwitnącej Wiśni:

– Ze względu na drobne zmiany w zasadach publikowania gier w Japonii, możemy wydać inbento bez konieczności podpisywania umów z zewnętrznymi wydawcami. Chcemy wykorzystać tę szansę oraz nasze wieloletnie doświadczenie, debiutując na kolejnym dużym rynku jako wydawca. Dzięki pominięciu pośrednika jesteśmy w stanie zapewnić japońskim użytkownikom grę w atrakcyjnej cenie oraz umacniać swoją pozycję poza granicami Polski. – komentuje ruch Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Spółka posiada gotową japońskojęzyczną wersję tytułu, która została pozytywnie zweryfikowana przez Nintendo. Przypominamy, że “inbento” to gra logiczna przybliżająca historię rodziny kotów. Tytuł ma ponad 120 niezwykłych poziomów podzielonych na 12 różnych światów. Edycja na konsolę Nintendo Switch zebrała wysokie oceny recenzentów, m.in 9/10 od Game Spew i 8/10 od Pure Nintendo, dzięki niezwykłej grafice inspirowanej japońską estetyką oraz subtelnemu stopniowaniu poziomu trudności. 7Levels odpowiada za działania związane z portowaniem, wydaniem, dystrybucją oraz promocją tytułu na Nintendo Switch.

– Stylistyka inbento oraz obecność kotów w grze utwierdzają nas w przekonaniu, iż spodoba się ona japońskim odbiorcom. Liczymy, że niezwykła grafika rozbudzi w nich ciepłe odczucia, które zachęcą do sięgnięcia po ten nietuzinkowy tytuł. – kończy wiceprezes 7Levels.

Przypominamy, że 6 października rozpoczęły się zapisy na 50-100 tys. akcji serii D. Potrwają one do 20 października, a cena emisyjna jednej akcji została ustalona na 32 zł. Pozyskane środki spółka wykorzysta na powiększenie zespołu produkcyjnego, rozwój segmentu działalności wydawniczej oraz dofinansowanie nadchodzącej autorskiej produkcji, której zakończenie produkcji zaplanowane jest na koniec 2021 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułT-Bull ma deklarację inwestora dot. objęcia akcji nowej emisji serii G
Następny artykułZłoto oczekuje na wzrosty. DAX30 oraz indeks dolara z dominacją niedźwiedzi – sentyment CMC Markets
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here