Naga Markets7Levels rozwija współpracę z Home Net Games7Levels, w ramach umowy z Home Net Games, przeportuje i wyda na Nintendo Switch grę Warplanes: WW1 Sky Aces w wersji premium. Krakowski producent gier na bazie umowy będzie odpowiadał za działania wydawnicze, dystrybucyjne, oraz promocyjne. Cena gry została ustalona na poziomie 9,99 EUR/USD.

Warplanes: WW1 Sky Aces zmierza na Nintendo Switch

Najnowsza odsłona serii poświęconej potyczkom lotniczym, Warplanes: WW1 Sky Aces może pochwalić się wysoką oceną w sklepie Google Play – 4.2/5 na podstawie blisko 10000 recenzji. Również wersja na komputery osobiste posiada 80% pozytywnych ocen na platformie Steam. Jest to kolejna gra z serii, za przeportowanie której będzie odpowiadać 7Levels. Wcześniej spółka wydała na Nintendo Switch Warplanes: WW2 Dogfight, czyli jedną z najpopularniejszych produkcji Home Net Games.

Port pierwszej gry okazał się sukcesem sprzedażowym na Nintendo Switch, dlatego jesteśmy przekonani o potencjale drzemiącym w Warplanes: WW1 Sky Aces. Ta zręcznościowa strzelanka z elementami gry ekonomicznej świetnie wpisuje się w dobrze nam znane zainteresowania użytkowników japońskiej konsoli, a w dodatku może przybliżyć graczom tajniki podniebnych potyczek w czasie pierwszej wojny światowej – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

W najbliższych miesiącach spółka będzie odpowiadać nie tylko za port produkcji Home Net Games. Wśród gier nadchodzących na konsolę Nintendo Switch, za które odpowiada 7Levels, znajdują się m.in. Football Cup 2020 oraz Easy Game Builder.

Kontynuacja współpracy świadczy o zaufaniu, jakie posiadają do siebie obie strony. Nawiązaliśmy pozytywne relacje ze wszystkimi dotychczasowymi partnerami, dzięki czemu ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku. Liczymy, że rosnąca liczba tytułów w naszym portfolio wydawniczym w niedługim czasie przełoży się na wzrost przychodów ze sprzedaży. – kończy wiceprezes.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBuffet ostrzega. Mamy sytuację w której “zegary nie mają wskazówek”
Następny artykułAkcjonariusze Newagu zdecydowali o 1 zł dywidendy na akcję
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here