Naga Markets7levelsDo 20 października będą trwały zapisy na akcje spółki 7Levels. Cena emisyjna jednej akcji została ustalona na 32 zł. Pozyskane środki spółka wykorzysta przede wszystkim na produkcję kolejnego oryginalnego tytułu.

7Levels emituje akcje. Od 50 do 100 tysięcy

Zapisy na akcje zostaną przeprowadzone w dniach 6 – 20 października 2020r. Dodatkowy kapitał pozyskany z emisji krakowski deweloper planuje przeznaczyć na powiększenie zespołu produkcyjnego, rozwój segmentu działalności wydawniczej oraz dofinansowanie nadchodzącej autorskiej produkcji, której zakończenie produkcji zaplanowane jest na koniec 2021 roku.

– Mamy do zaoferowania graczom rozbudowaną opowieść, w której z pozoru oddzielne historie poszczególnych bohaterów łączy wspólny cel, a każda z postaci dysponuje unikalnymi umiejętnościami pozwalającymi dotrzeć do kolejnego etapu rozgrywki. Zróżnicowane wyzwania będą zawierały m.in. eksplorację zdewastowanych dzielnic metropolii, rozwiązywanie nietuzinkowych zagadek oraz walkę o przetrwanie z wymagającymi przeciwnikami. Prototyp gry został zaprezentowany wybranym wydawcom i zebrał pozytywne oceny, dlatego już na bieżącym etapie czujemy, że obraliśmy dobry kierunek – przybliża nadchodzący projekt Krzysztof Król wiceprezes 7Levels.

Nowy projekt studia to platformowa gra przygodowa przedstawiona w charakterystycznym dla spółki wymiarze 2,5 D. Będzie to tytuł singleplayer, skierowany do starszych odbiorców (PEGI 16 / ESRB Teen), a planowana długość rozgrywki wyniesie do najmniej kilka godzin. Wg szacunków prace nad projektem potrwają do końca przyszłego roku. Zgodnie z uaktualnioną strategią spółki gra tworzona jest z myślą o wszystkich wiodących platformach – zarówno obecnych, jak i przyszłych generacji.

Poza tworzeniem autorskich produkcji, drugim filarem działalności, na którego rozwój 7Levels chce pozyskać środki z emisji, jest działalność wydawnicza.

W najbliższych miesiącach planujemy wydanie kolejnych gier zewnętrznych deweloperów na Nintendo Switch, w tym Football Cup 2020 oraz Warplanes WW1: Sky Aces. Ponadto, skupiamy się na dystrybucji Jet Kave Adventure na nowych dla nas platformach – komputerach osobistych i konsoli Xbox One. – kończy wiceprezes 7Levels.

Spółka oferuje akcje bez pomocy domu maklerskiego. Formularz zapisu dostępny jest na stronie internetowej spółki www.7lvls.com/akcje, natomiast wyniki emisji zostaną podane do publicznej wiadomości do 23.10.2020 r

 7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy (praca na zlecenie dla innych producentów gier), obecnie szczególnie koncentrując się na w pełni autorskich produkcjach skierowanych do fanów platform Nintendo. Najnowszy tytuł 7LEVELS, „Jet Kave Adventure”, jest platformową grą akcji. Tytuł zadebiutował w trzecim kwartale 2019 roku jako ekskluzywna gra na hybrydową konsolę Nintendo Switch.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGrodno chce rozwijać się w tempie 10% rocznie. Akcje spółki zyskują 2,55%
Następny artykułJ.W. Construction wstępnie sprzedał 160 lokali, przekazał ok. 100 w III kw. 2020
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here