Naga Markets7Levels rozpoczyna tegoroczny sezon wydawniczy na Nintendo Switch7Levels – studio specjalizujące się w tworzeniu i wydawaniu gier na Nintendo Switch ogłosiło, że bieżący rok będzie obfitował w szereg premier gier zewnętrznych developerów. Pierwsza z nich, Football Cup 2021, zadebiutuje już 4.02.

7Levels dodaje kolejny tytuł do swojego wydawniczego portfolio

Football Cup 2021 od słowackiego studia Inlogic to kolejny już tytuł w naszym wydawniczym portfolio. Jednocześnie otwiera serię wydawniczą na konsoli Nintendo Switch w 2021 roku. Biorąc pod uwagę szereg udanych premier gier zewnętrznych deweloperów, będziemy się starać sukcesywnie powiększać ich liczbę, jednocześnie zachowując dotychczasowe, wysokie standardy portowania oraz współpracy ze studiami – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Te artykuły również Cię zainteresują
 Football Cup 2021 zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch już 4 lutego na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej. Cena gry wyniesie 9,99 EUR/USD. Produkcja pozwala na wzięcie udziału w rywalizacji klubów oraz reprezentacji narodowych z całego świata i jest wersją premium tytułu Soccer Cup 2021, obecnej na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Wg szacunków androidrank.org liczba pobrań ciągle aktualizowanej gry na przekroczyła w styczniu br. 52,000,000. Średnia ocen wynosi wysokie 4.2/5 i składa się na nią ponad 437 000 recenzji, z czego blisko 290 000 z nich to nota najwyższa – 5/5.

Zdaniem wiceprezesa spółki, rozwój działalności wydawniczej na Nintendo Switch w ubiegłym roku zapewnił 7Levels stabilność finansową. W związku z powyższym, kalendarz wydawniczy na 2021 rok wypełniony będzie wydarzeniami związanymi z portowaniem oraz dystrybucją gier stworzonych przez zewnętrzne studia.

Po Football Cup, w najbliższym czasie, mamy w planach kolejne premiery. Postaramy się o nich poinformować już niebawem. Zauważyliśmy bowiem, że działalność wydawnicza pozwala w dużym stopniu finansować bieżące wydatki studia i jest bezpiecznym buforem finansowym pomiędzy premierami autorskich projektów, które mają miejsce zazwyczaj co około kilkanaście miesięcy – kończy wiceprezes

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here