Naga Markets7Levels rozpoczyna ekspansję na nowe platformy - Jet Kave Adventure już 15.01.2021 na PC oraz Xbox7Levels, producent i wydawca gier ogłosił datę premiery gry Jet Kave Adventure na komputerach osobistych oraz konsolach nowej generacji Xbox X|S oraz Xbox One. Pierwszy autorski tytuł spółki, który zadebiutuje na innej niż Nintendo Switch platformie wejdzie do sprzedaży już 15.01.2021 w cenie 14.99 EUR/USD. Natomiast jeszcze przed świętami (11.12.2020) w ramach działalności wydawniczej studia na Nintendo Switch pojawi się Warplanes: WW1 Sky Aces.

7Levels zalicza debiut na innych platformach

Jest to nasz debiut na platformach innych niż Nintendo Switch. Dzięki niemu znacząco rozwijamy swoją ofertę i zwiększamy świadomość marki wśród graczy. Dotarcie do użytkowników nieposiadających japońskiej konsoli z pewnością przyniesie korzyści również przy tworzeniu kolejnych projektów 7Levels, które od samego początku opracowywane są z myślą o wszystkich konsolach oraz komputerach PC – tłumaczy decyzję Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jet Kave Adventure zadebiutował w poprzednim roku na konsoli Nintendo Switch, gdzie spotkał się z wieloma przychylnymi recenzjami. Wśród nich znajdowały się oceny: 8/10 od Switch Watch YT, 9/10 od Gaming Boulevard, czy 8.5/10 od Inside The Game YT. Szczególne chwalony był design postaci pojawiających się na ekranie oraz precyzyjne sterowanie. Jet Kave Adventure będzie dostępny na platformie Steam i konsolach Xbox One i Xbox Series X|S ze wszystkimi aktualizacjami, które otrzymała wersja na Nintendo Switch, w tym achievementy oraz rankingi online. Dodatkowo wersja ta będzie mogła pochwalić się obrazem w rozdzielczości 4K oraz niezwykle płynnymi animacjami 60 FPS.

Pragniemy, aby, Jet Kave Adventure był dostępny dla jak największej liczby potencjalnych graczy, dlatego też prowadzimy rozmowy z jeszcze jedną dużą platformą sprzedażową – kontynuuje Król.

Ponadto, jeszcze przed świętami zadebiutuje Warplanes: WW1 Sky Aces. To kolejny już tytuł studia Home Net Games, który dzięki 7Levels ukaże się na Nintendo Switch. Premiera nastąpi 11 grudnia 2020 r. a gra dostępna będzie na terytorium Europy, Australii oraz Ameryki Północnej w cenie 9,99 EUR/USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here