Naga Markets7Levels rośnie 50% przy wysokich obrotach. Celem 88 złNotowana na rynku NewConnect spółka zajmująca się produkcją gier komputerowych – 7Levels, zyskuje dzisiaj 50% przy bardzo wysokich obrotach. Powodem nagłej zwyżki jest zapowiedź wydania gry, która na rządzeniach mobilnych została w swojej historii pobrana ponad 10 milionów razy. Produkcja, za której port i wydanie odpowiedzialne będzie studio to popularny symulator piłki nożnej – Football Cup 2020.

  • 7Levels przeportuje i wyda grę, którą pobrano 10 mln razy
  • Kurs rośnie o 50% w trakcie wtorkowej sesji
  • Celem popytu mogą być maksima z dnia debiutu przy 88 zł

W ramach umowy z Inlogic Games, 7Levels przeportuje i wyda na Nintendo Switch jeden z najpopularniejszych tytułów słowackiego studia. Niebawem powinniśmy poznać cenę gry oraz datę jej premiery.

Czytaj więcej o umowie: 7Levels wyda grę, która ma ponad 10 milionów pobrań na urządzeniach mobilnych

Warto zauważyć, że po za dzisiejszą sesję, trend wzrostowy przy narastających obrotach trwał tu już wcześniej. Spółka zaczęła pokazywać zyski i stabilne przychody. Bogaty plan wydawniczy także przyczynia się do doceniania firmy. Niedawno zadebiutowała gra „Destrobots”, a na ten rok firma planuje łącznie 6-7 premier.

Na historyczna maksima

Spoglądając na notowania widać systematyczny wzrost obrotów. Dzisiaj wolumen jak i wzrost ceny sięga apogeum. Co może być celem strony popytowej? Jedyny możliwy opór to obecnie najwyższa cena w historii z dnia debiutu spółki w rejonie 88 zł. O szansach na wzrosty pisaliśmy 8 czerwca w co piątkowym przeglądzie NewConnect Flash.

7levels


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here