Naga Markets750 milionów dolarów zysku na Bitcoinie! Ruffer Investment Management chwali się wynikami
Spore zyski Ruffer Investment Management

W ostatnich dniach możemy obserwować podwyższoną zmienność na kryptowalutach. Bitcoin odrabia straty po ostatniej korekcie spadkowej, a cena Ethereum ponownie znalazł się najwyższej w historii, powyżej poziomu 1600 dolarów! Ruffer Investment Management chwali się, że za sprawą ostatniej zwyżki zdołała zarobić aż 750 milinów dolarów i to tylko w dwa miesiące!

  • Cena Ethereum coraz wyżej, kolejne rekordy na ETH 
  • Bitcoin wraca do wzrostów, cena wraca powyżej 37 tys. USD w czwartek 4 lutego

Ruffer Investment Management zarobił 750 milionów dolarów na rynku Bitocina

Jak donosi The Telegraph, Ruffer odnotował “natychmiastowy wystrzał” po zainwestowaniu około 2,5% swoich aktywów w Bitcoina (BTC) w listopadzie 2020 roku, co przyniosło miliony dolarów zysków, gdy cena kryptowaluty wzrosła powyżej 20 000 USD i kontynuowała zwyżkę do nowego szczytu wszechczasów powyżej 42 000 USD w styczniu. Jednak zamiast HODLować kryptowaluty, firma poinformowała, że sprzedała mniej więcej połowę swoich udziałów w BTC.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ruffer był początkowo sceptycznie nastawiony do inwestowania w Bitcoina w 2017 roku, ale przyznał, że okoliczności zmieniły się w ciągu ostatnich czterech lat, a wielu inwestorów przekonało się do rozwiązań cyfrowych, na co wpływ miała między innymi pandemia koronawirusa. Powiedział, że inwestorzy detaliczni są “zdesperowani w poszukiwaniu alternatywnych aktywów bezpiecznej przystani”, a instytucje również inwestują w aktywa kryptowalutowe.

Zobacz także: Ethereum (ETH) najwyżej w historii! Kurs ETH/USD powyżej 1500 dolarów (USD)

Bitcoin (BTC/USD) wraca do wzrostów

Bitcoin (BTC) wraca do wzrostów. Notowania BTC/USD powoli zmierzają w stronę okrągłego poziomu 40 tysięcy dolarów, który powinien stanowić najbliższe kluczowe wsparcie. Jeżeli doszłoby do jego wybicia, bardzo niedaleko znajdują się historyczne maksima, ustanowione w styczniu tego roku. Najbliższym wsparciem jest z kolei dolne ograniczenie lokalnego kanału wzrostowego, zaznaczonego na niebiesko.

Wykres BTC?USD
Bitcoin interwał H4, źródło: Tradingview

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs.dolara | kurs zl | notowania akcji pgnig | opinie maxitrade | pgnige notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here