Naga Markets10 portfeli posiada aż 72% całkowitej podaży Shiba Inu. Kim są ich właściciele?Shiba Inu nie jest już anonimową monetą w przestrzeni kryptowalutowej. Stała się jedną z najlepszych i najbardziej popularnych kryptowalut na rynku, mimo że nie ma żadnej użyteczności, o której można by mówić. Nie zniechęciło to jednak społeczności do jej wspierania. Zajmując 11 miejsce na liście najlepszych monet pod względem kapitalizacji rynkowej, nie można już powiedzieć, że SHIB jest “bezwartościową” monetą.

Shiba Inu staje się coraz popularniejsza, jednak większość jej podaży jest przechowywana w zaledwie kilku portfelach

Shiba Inu ma również prawdopodobnie największą podaż spośród wszystkich czołowych kryptowalut – ilość wszystkich monet SHIB wynosi ponad 589 bilionów, natomiast podaż w obiegu wynosi ponad 549 bilionów. Jednak większość tej podaży jest przechowywana w zaledwie kilku portfelach. Dziesięć portfeli posiada zdecydowaną większość monet Shiba Inu w obiegu. Informacja ta, choć poprawna, jest często błędnie interpretowana – dużo osób myśli, że tylko garstka osób posiada większość zasobów tej cyfrowej monety. Jest to błędne stwierdzenie. Jedną z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę jest to, że podczas gdy z pewnością istnieją wieloryby, które posiadają duże ilości monet SHIB, te najlepsze portfele nie należą po prostu do pojedynczych indywidualnych osób.

Pierwszy portfel z największą ilością monet nie należy do nikogo. Posiada on 41% całkowitej podaży SHIB, ale jego monety nigdy nie będą dostępne. Wynika to z faktu, że jest to marty portfel, na który założyciel Ethereum Vitalik Buterin wysłał większość tokenów Shiba Inu, które zostały mu podarowane przez zespół SHIB.

Po przekazaniu tokenów o wartości około 1 miliarda dolarów do indyjskiego funduszu Covid Relief, Buterin natychmiast wysłał resztę tokenów do martwego portfela, pozbawiając prawie połowę całkowitej podaży SHIB z obiegu. 

Większość innych portfeli przechowujących duże ilości SHIB są portfelami wymiany. Oznacza to, że salda utrzymywane w tych portfelach należą do tysięcy użytkowników, którzy trzymają swoje tokeny na giełdach.

Liczba posiadaczy Shiba Inu przekroczyła 925 tysięcy 

Liczba inwestorów posiadających Shiba Inu przekroczyła 925 tysięcy, ustanawiając nowy rekord w poniedziałek. Trend spadkowy na aktywie cyfrowym został opisany przez niektórych jako nieuchronny koniec monety-mema. Inni jednak uznali to za okazję do kupna. Tym samym zarówno liczba posiadaczy SHIB wzrosła, mając nadzieję na dynamiczny wzrost ceny w przypadku kolejnego rajdu na rynku kryptowalut.

Od tego czasu cena aktywa spadła o ponad 40% od swojego rekordowego poziomu w październiku. SHIB konsolidowała poniżej poziomu 0.00006 dolara przez większość weekendu, nie odnotowując żadnych znaczących ruchów w górę lub w dół. Jednak wraz z otwarciem handlu w poniedziałek, aktywa wykazały pewne korzystne tendencje sygnalizujące wzrosty w najbliższym czasie.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here