Naga MarketsKarty przedpłacone na zakupy w najpopularniejszych stacjonarnych sklepach w Polsce – nowy system płatności kryptowalutami paybtc.io wprowadza pierwsze na rynku rozwiązanie, które jeszcze bardziej ułatwi codzienne zakupy za wirtualne waluty.

Paybtc.io chce zaoferować przedpłacone karty kryptowalutowe

Do niedawna kryptowaluty służyły głównie spekulacjom i inwestowaniu, ale coraz więcej posiadaczy wirtualnych walut zaczyna traktować je jako tradycyjne pieniądze, którymi chce płacić nawet za zwykłe, codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych. Pierwszym systemem płatności w Polsce umożliwiającym płacenie wirtualnymi walutami za dowolny, legalny zakup w internecie jest system paybtc.io, który do swojej oferty wprowadził właśnie karty typu pre-paid do kilku największych sieci sklepów w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Nasi użytkownicy do tej pory mogli dokonać zakupów on-line za kryptowaluty, dzięki czemu nie musieli wymieniać kryptowalut na walutę tradycyjną i nie tracili na opłatach za przelew z giełdy, wypłatę w bitomacie czy kantorze. Kupujący wchodzi na naszą stronę, wkleja link do dowolnego zakupu i płaci za niego posiadaną kryptowalutą. Teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, jeszcze bardziej ułatwiamy zakupy za kryptowaluty i wprowadzamy karty pre-paid do kilku największych stacjonarnych sklepów w Polsce – mówi Tomasz Palka, CEO i współwłaściciel paybtc.io

– Widzimy wyraźnie, że potrzeba swobody w płaceniu za zakupy w kryptowalutach dynamicznie rośnie, a wprowadzenie kart przedpłaconych to niewątpliwie kamień milowy w upowszechnieniu takich płatności na co dzień – dodaje.

Obecnie system płatności paybtc.io wprowadził do swojej oferty karty przedpłacone do wiodących sieci m.in. sklepów spożywczych, sportowych, elektronicznych i z wyposażeniem do domu. Firma ma w planach poszerzenie oferty o kolejne sklepy, również te dostępne dla klientów w Europie.

Kartę przedpłaconą można zamówić na paybtc.io z dostawą na dowolny adres, lub w wersji elektronicznej  – zależnie od tego, jakie rozwiązanie oferuje wybrany sklep.

Według analiz paybtc.io trend zakupów za kryptowaluty będzie nadal przybierał na sile. Dwie najbardziej popularne kategorie zakupów to elektronika i wyposażenie do domu, ale co raz częściej Polacy kupują także ubrania, narzędzia czy żywność. Coraz większą popularnością cieszą się na przykład diety pudełkowe.

Ostatnio dokonano za pośrednictwem naszego systemu płatności zakupu maszyny do szycia, grabi czy nawet posłania dla kota. Z większych transakcji zanotowaliśmy zakupy nieruchomości. Mamy również coraz więcej zapytań o pośrednictwo w opłatach za usługi medyczne, transportowe, zajęcia sportowe, edukację – mówi Tomasz Palka, CEO i współwłaściciel paybtc.

invest

– Od początku tego roku wyraźnie widać, że kryptowaluty zaczęły służyć ludziom jak tradycyjne pieniądze – zauważa.

Co istotne, do systemu płatności paybtc.io, do podłączonej już bramki BitBay, twórcy niedawno podpięli dodatkowo nowe bramki Kanga oraz NowPayments, co daje użytkownikom możliwość zakupów w ponad 50 najbardziej popularnych kryptowalutach, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, zcash, Lisk, Dash, Tron, Monero czy Polkadot, a nawet cyfrowy odpowiednik Polskiego Złotego w kryptowalucie, czyli Omega PLN.

– Można płacić u nas najbardziej popularnymi krypotwalutami na rynku, ale jeśli ktoś chciałby dokonać zakupu inną kryptowalutą, której aktualnie nie posiadamy w naszym portfolio, zawsze może się skontaktować z naszą obsługą klienta – działamy 24 godziny na dobę i na pewno postaramy się umożliwić taki zakup – zachęca Tomasz Palka, CEO i współwłaściciel paybyc.io

W marcu tego roku firma rozpoczęła oficjalną sprzedaż swoich udziałów, która nadal trwa. Nabywcy tokenów będą czerpać zyski z każdej pojedynczej przeprowadzonej transakcji. Cena jednego udziału to 1,30 zł, a minimalny poziom inwestycji to 100 zł. Tokeny można nabyć bezpośrednio na platformie mosaico.io

W czerwcu tego roku, po zakończeniu sprzedaży udziałów, firma planuje debiut na giełdzie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here