Naga Markets7 spółek odnotowało roczny rekord notowań we wtorek. Walory Satis zyskały ponad 16%!7 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Trzy spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo, Sanwil oraz Medicalg). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki Satis, które drożały aż o ponad 16%!

  • 7 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Trzy spółki odnotowały dziś najniższy poziom notowań w roku (Adiuvo, Sanwil oraz Medicalg).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Allegro: 105 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,73%, a WIG zakończył sesję 0,84% pod kreską. 7 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Ambra zyskały na zamknięciu sesji 2,33% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

7 spółek z rocznym rekordem notowań we wtorek
Rekordziści z wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz umiarkowanymi obrotami które wyniosły 0,92 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Allegro, które zakończyły sesję 2,37% na minusie, przy obrotach na poziomie 105 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 92 mln zł.

Allegro z najwyższym obrotem we wtorek
Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here