Naga Markets

7 spółek odnotowało rekord notowań we wtorek. Akcje CD Projekt zyskały na zamknięciu aż 4,57%!7 spółki z parkietu GPW osiągnęło podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Trzy spółki odnotowały dziś poziom rocznego minimum (Pragmaink, ITMTrade oraz Arteria). Liderem wzrostów na zamknięciu była spółka Work Service, której walory drożały o ponad 15%!

  • 7 spółek osiągnęło podczaswtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Trzy spółki odnotowały natomiast najniższy poziom w tym czasie (Pragmaink, ITMTrade oraz Arteria).
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory CD Projekt – 399 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Wzrosty na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na sporym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu aż 2,1%, a WIG zakończył sesję 1,79% nad kreską. 7 spółek w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Interbud zyskały na zamknięciu sesji ponad 9% – lider wśród rekordzistów.

Rekordziści z wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

CD Projekt liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Wtorkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz bardzo umiarkowanymi obrotami. Przekroczyły one 1,06 mld zł. Najbardziej popularne były walory CD Projekt, które zakończyły czwartkową sesję 4,57% na plusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 399 mln zł i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu Allegro, z obrotami na poziomie 76 mln zł.

Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here