Naga MarketsBitcoin spadnie teraz do 12 000 USD - mówi Brian KellyAnalityk Brian Kelly ostrzega, że kupowanie dziś BTC wcale nie musi oznaczać zrobienie szybkiego interesu życia. Tłumaczy, że co prawda jest zdania, że kryptowaluta może drożeć w dalszej przyszłości, ale spodziewa się przed tym sporej korekty.

  • Brian Kelly spodziewa się, że BTC zdrożeje, ale najpierw jego kurs spadnie do 12 000 USD.
  • Radzi inwestorom, kiedy kupować kryptowaluty – wtedy, gdy na rynku panują fatalne nastroje.

Bitcoin stoi na skraju przepaści?

Dyrektor generalny firmy inwestycyjnej BKCM mówi, że nadal uważa, że ​​cena bitcoina znacznie wzrośnie w dłuższej perspektywie, ale każdy, kto chce teraz wejść na rynek, powinien być przygotowany na spadek do aż 12 000 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
 

Wyjaśnijmy sobie, nadal jestem bykiem jeśli chodzi o bitcoina. Na dłuższą metę będę bykiem przez następną dekadę. Ale jeśli zdejmę kapelusz inwestora długoterminowego i założę kapelusz tradera, jest kilka rzeczy, które zaczynam dostrzegać (…) – tłumaczy i dodaje, że wzrost BTC był teraz podparty FOMO (zjawiskiem lęku przed brakiem towaru na rynku).

Dalej dodaje, że to powoduje, że on sam prognozuje dużą korektę ceny.

Za każdym razem, gdy widzi się tak duży wzrost liczby adresów [tak jak teraz], jest to znak ostrzegawczy. Ostatnim jest to, że zaczynamy widzieć, jak klienci detaliczni wchodzi na ten rynek – dodaje. – Na początku tego roku powiedziałem, że bitcoin może wzrosnąć do 50 000 USD w ciągu roku. Nadal uważam, że tak jest, ale jeśli kupujesz bitcoina za 19 000 USD, musisz być przygotowany na to, że spadnie on do 12 000 USD, zanim osiągnie 50 000 USD. Dlatego po prostu zachowaj ostrożność w przypadku każdego zasobu, którego wzrost w ciągu roku wynosi prawie 200 proc. – tłumaczył dalej.

Kelly przyznał, że jego fundusz wycofał się z niektórych długich pozycji na bitcoinie w oczekiwaniu na korektę.

Rada dla mniejszych inwestorów

Ma też radę dla małych graczy.

Poczekaj na spadek [kursu BTC]. Poczekaj na jeden z tych momentów, kiedy powiemy, że bitcoin miał swój najgorszy tydzień od dwóch lat – radzi.

Dziś za 1 BTC płaci się 16 800 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here