Naga Markets6 spółek odnotowało roczny rekord notowań w piątek. Walory CD Projekt straciły blisko 5%!6 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas piątkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (Lubawa). Liderem wzrostów na zamknięciu sesji były walory spółki PGSSoft, które drożały aż o ponad 8%!

  • 6 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (Lubawa).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory PKN Orlen: 123 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia piątkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Piątkowa sesja na GPW zakończyła się na minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,92%, a WIG zakończył sesję 0,80% pod kreską. 6 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań. Walory spółki Wittchen zyskały na zamknięciu sesji 5,98% – lider wśród rekordzistów.

Zobacz również: Trwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?

Intercars i 5 innych społek z rocznymi rekordami notowań w piątek
Rekordziści z piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

PKN Orlen liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami które wyniosły 0,99 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki PKN Orlen, które zakończyły sesję 3,22% na plusie, przy obrotach na poziomie 123 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 91 mln zł.

PKN Orlen z najwyższym obrotem w trakcie piątkowej sesji
Największe obroty podczas piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here