Naga MarketsNa wykresie głównej kryptowaluty Bitcoin (a dokładnie na kontrakcie CFD) widoczny jest interesujący układ świec. Każdy wytrawny Trader, który opiera swoje decyzje na podstawie analizy technicznej, powinien zwrócić uwagę właśnie na ten instrument. Co dokładnie się dzieje w notowaniach bitcoina i dlaczego warto na niego zwrócić uwagę?

Otóż od końca czerwca, po silnych wzrostach ceny kryptowaluty, notowania weszły w okres korekty, stabilizacji. Ową stabilizację potwierdza wskaźnik ATR (Average Tru Range), który od początku wakacji porusza się po równi pochyłej. Oznacza to jedno: spadek zmienności. Po takich okresach dochodzi z reguły do jej wybuchu.

Układ świec kształtuje się w formację trójkąta, który w teorii jest tylko przystankiem przed kontynuacją dominującego trendu. Nie da się ukryć, że tendencja wzrostowa nadal trwa na tym rynku. Układ coraz niższych szczytów oraz coraz wyższych dołków powinien zatem przemawiać za otwieraniem długich pozycji. Należy jednak poczekać na przełamanie kluczowego oporu.

Bitcoin na wykresie dziennym
Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here