Naga MarketsNotowania brytyjskiej waluty wystrzeliły w ostatnich dwóch dniach silnie w górę. To wynik korzystnego splotu wydarzeń – Izba Gmin przegłosowała ustawę „wymuszającą” na rządzie odroczenie Brexitu do końca stycznia, jeżeli do października nie zostanie zaakceptowane porozumienie rozwodowe z UE i jednocześnie odrzuciła wniosek premiera Johnsona o przeprowadzenie przedterminowych wyborów parlamentarnych w październiku.

Te nie są jednak całkowicie wykluczone – lider Partii Pracy nie wykluczył ponownego głosowania nad tym wnioskiem, jeżeli dojdzie do „zabezpieczenia” scenariusza uniknięcia „bezumownego” Brexitu – teraz ustawa będzie procedowana w Izbie Lordów.

Notowania brytyjskiej waluty wystrzeliły w ostatnich dwóch dniach silnie w górę. To wynik korzystnego splotu wydarzeń – Izba Gmin przegłosowała ustawę „wymuszającą” na rządzie odroczenie Brexitu do końca stycznia, jeżeli do października nie zostanie zaakceptowane porozumienie rozwodowe z UE i jednocześnie odrzuciła wniosek premiera Johnsona o przeprowadzenie przedterminowych wyborów parlamentarnych w październiku. Te nie są jednak całkowicie wykluczone – lider Partii Pracy nie wykluczył ponownego głosowania nad tym wnioskiem, jeżeli dojdzie do „zabezpieczenia” scenariusza uniknięcia „bezumownego” Brexitu – teraz ustawa będzie procedowana w Izbie Lordów. Na wykresie GBPUSD mamy jednak już pewne przereagowanie – notowania dotarły do pierwszego z oporów przy 1,2345, chociaż kluczowy rejon to 1,2381 bazujące na dołku z połowy lipca b.r. Warto tez wspomnieć to, co pisałem w przedpołudniowym raporcie o dolarze, jako całości.

Na wykresie GBPUSD mamy jednak już pewne przereagowanie – notowania dotarły do pierwszego z oporów przy 1,2345, chociaż kluczowy rejon to 1,2381 bazujące na dołku z połowy lipca b.r. Warto tez wspomnieć to, co pisałem w przedpołudniowym raporcie o dolarze, jako całości.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here