Naga Markets

Jak pogodzić trading z pracą na etacie? Jest to pytanie, które zadaje sobie większość początkujących tradeów. Lecz czy jest ono zmorą jedynie początkujących? Otóż nie tylko początkujący i mniej doświadczeni muszą bądź chcą łączyć inwestycje z pracą na etacie.

  • Arkadiusz Jóźwiak wraz z brokerem XM zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku
  • Podczas tego webinaru poznasz 5 strategii umożliwiających bezkolizyjne pogodzenie tradingu z praca na etacie i codziennymi obowiązkami.

Jak pogodzić pracę na etacie z inwestycjami na Forex?

Trading ma wiele plusów takich jak np. wolność zawodowa czy nieograniczony potencjał zysków, ale posiada również mankamenty. Jednym z największych jest fakt, że inwestycje w waluty wiążą się z ryzykiem i nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc.Fakt ten sprawia, że zdecydowana większość osób, przynajmniej na początku swojej przygody z tradingiem, zmuszona jest godzić to z pracą dającą komfort i spokój psychiczny. Znam wiele osób, które choć tradują od wielu lat z bardzo dobrymi wynikami, to wciąż nie chcą rezygnować z pracy właśnie po to, by mieć wspomniany wcześniej komfort finansowy.

Otóż okazuje się, że jest przynajmniej pięć sposobów aby pogodzić trading z pracą na etacie i codziennymi obowiązkami. By móc Ci je dokładnie wszystkie przedstawić, wraz z brokerem XM organizujemy bezpłatny webinar, w trakcie którego nie tylko opowiem o każdej z tych metod, lecz również odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Spotkanie odbędzie się dziś (poniedziałek, 30 stycznia 2023 r.) o godz. 20:00.

Zapisz mnie!

Podczas tego webinaru poznasz 5 strategii umożliwiających bezkolizyjne pogodzenie tradingu z praca na etacie i codziennymi obowiązkami.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

AVA Trade

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułZłoty bez sił do dalszych zwyżek?
Następny artykułPoranek z rynkami – waluty, bitcoin, surowce, DAX oraz metale 30.01.2023 [WIDEO]
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here