Naga MarketsJak pogodzić trading z pracą na etacie? Jest to pytanie, które zadaje sobie większość początkujących tradeów. Lecz czy jest ono zmorą jedynie początkujących? Otóż nie tylko początkujący i mniej doświadczeni muszą bądź chcą łączyć inwestycje z pracą na etacie.

  • Arkadiusz Jóźwiak wraz z brokerem XM zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w poniedziałek, 25 października 2021 roku
  • Podczas tego webinaru poznasz 5 strategii umożliwiających bezkolizyjne pogodzenie tradingu z praca na etacie i codziennymi obowiązkami.

Jak pogodzić pracę na etacie z inwestycjami na Forex?

Trading ma wiele plusów takich jak np. wolność zawodowa czy nieograniczony potencjał zysków, ale posiada również mankamenty. Jednym z największych jest fakt, że inwestycje w waluty wiążą się z ryzykiem i nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc. Fakt ten sprawia, że zdecydowana większość osób, przynajmniej na początku swojej przygody z tradingiem, zmuszona jest godzić to z pracą dającą komfort i spokój psychiczny. Znam wiele osób, które choć tradują od wielu lat z bardzo dobrymi wynikami, to wciąż nie chcą rezygnować z pracy właśnie po to, by mieć wspomniany wcześniej komfort finansowy.Otóż okazuje się, że jest przynajmniej pięć sposobów aby pogodzić trading z pracą na etacie i codziennymi obowiązkami. By móc Ci je dokładnie wszystkie przedstawić, wraz z brokerem Trade.com organizujemy bezpłatny webinar, w trakcie którego nie tylko opowiem o każdej z tych metod, lecz również odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Spotkanie odbędzie się dziś (poniedziałek, 25 października 2021 r.) o godz. 20:00.

Zapisz mnie!

Podczas tego webinaru poznasz 5 strategii umożliwiających bezkolizyjne pogodzenie tradingu z praca na etacie i codziennymi obowiązkami.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here