5 strategii jak pogodzić trading z pracą na etacie! Webinar Arka Jóźwiaka już w czwartek 23 listopada!Trading w przeciwieństwie do etatu nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc. Z drugiej strony pozwala osiągnąć całkowitą niezależność, czy nieograniczony potencjał zysków. Zalety można wymieniać w nieskończoność, jednak dla większości inwestorów najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie obu tych zajęć. Jak tego dokonać? Zapraszamy na praktyczny webinar już w najbliższy czwartek 23 listopada o godzinie 20:00, który poprowadzi redaktor naczelny Arkadiusz Jóźwiak.

Jak pogodzić pracę na etacie z inwestycjami na Forex?

Trading ma wiele zalet, między innymi pozwala osiągnąć niezależność finansową czy pomnażać zarobiony kapitał, ale posiada również mankamenty. Jednym z największych jest fakt, że inwestycje w waluty wiążą się z ryzykiem i nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc.Fakt ten sprawia, że zdecydowana większość osób, przynajmniej na początku swojej przygody z tradingiem, zmuszona jest godzić to z pracą, dającą komfort i spokój psychiczny. Znamy wiele osób, które choć tradują od wielu lat z bardzo dobrymi wynikami, to wciąż nie chcą rezygnować z pracy właśnie po to, by mieć wspomniany wcześniej komfort finansowy.

Okazuje się jednak, że jest przynajmniej pięć sposobów, aby pogodzić trading z pracą na etacie i codziennymi obowiązkami. By móc je dokładnie wszystkie przedstawić, wraz z brokerem Conotoxia.Ltd organizujemy bezpłatny webinar.

Już w czwartek 23.11.2023 r. o godzinie 20:00 wieloletni praktyk rynków finansowych oraz redaktor naczelny Comparic.pl przedstawi przynajmniej pięć sposobów, aby pogodzić trading z pracą na etacie i codziennymi obowiązkami. W trakcie webinaru nie tylko przedstawi odpowiednie strategie handlowe, ale także odpowie na wszystkie pytania z chatu na żywo. Serdecznie zapraszamy!

Chcę wziąć udział w bezpłatnym webinarze 

Kim jest Arkadiusz Jóźwiak?

Arkadiusz Jóźwiak to redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii, a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.