Naga Marketsmoneta BitcoinListopad 2020 roku był dla posiadaczy kryptowalut niezwykle sprzyjający. Tylko w ciagu minionego miesiąca cena BTC wzrosła bowiem o ponad 43 proc. przekraczając w ten sposób barierę 19 800 USD. Fakt ten sprawił, że po niespełna trzech latach, Bitcoin wybił dziś powyżej szczytów z połowy grudnia 2017 roku i jest obecnie najdroższy w swojej historii.

  • Bitcoin jest obecnie droższy niż w grudniu 2017 r.
  • Lark Davis wybrał pięć kryptowalut, które jego zdaniem mogą zauważalnie zyskać na wartości w ciągu najbliższego miesiąca

5 kryptowalut, w które warto zainwestować

Tak znaczny wzrost wartości najstarszej z walut wirtualnych (i nie tylko) sprawił, że rynkiem tym znów interesuje się coraz więcej inwestorów. W związku z tym, strateg kryptowalutowy Lark Davis wybrał pięć kryptowalut, które jego zdaniem mogą zauważalnie zyskać na wartości w ciągu najbliższego miesiąca.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na pierwszym miejscu jego listy znalazło się Ethereum (ETH), które powinno zyskać na wartości przez wzgląd na planowane uruchomienie ETH 2.0.

Na drugim miejscu tej listy znalazło się XRP. Davis uważa, że trzecia pod względem kapitalizacja krypto waluta na świecie zyska w grudniu przez zaplanowany na 12 grudnia br. airdrop tokenów SPARK, na co czeka wielu inwestorów.

Podium zamyka Aave (AAVE). Zdaniem Davisa, dużym katalizatorem dla wzrostu notowań tej kryptowaluty może być wdrożenie Aave V2, co przyczyni się do lepszej optymalizacji przepływów transakcji, zmniejszenia liczby transakcji, które trzeba wykonać, aby wejść w interakcję z Aave oraz zapewni lepszą stabilność.

Na czwartym miejscu jego listy znalazło się Axie Infinity (AXS), które zdaniem Davisa ma ogromny potencjał, ponieważ jest skierowana do ogromnego świata gier.

Ostatnim wyborem Davisa jest Kusama (KSM).

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs dolara (USD/PLN) poniżej 3,73
Następny artykułsWIG80 gwiazdą warszawskiego parkietu! Jako jedyny zanegował covidowe spadki
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

  1. Ta sama sytuacja. Też pracuję w systemie XTB i też widzę jakie daje on efekty, jaką przynosi zmianę. Powiedzmy sobie szczerze – nie każdy nadaje się do inwestowania, ale w krypto teraz warto inwestować

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here