Naga Markets4mass wprowadza do sprzedaży maseczki. Kurs wystrzelił o ponad 80%!Notowana na New Connect spółka 4Mass zakomunikowała wprowadzenie do obrotu maseczek medycznych. Kurs akcji wystrzelił, notowania zostały zawieszone na górnych widełkach, a ostatni kurs po którym handlowano walorami spółki wynosił 60 gr. co stanowiło wzrost o blisko 83% w porównaniu z kursem odniesienia. Obroty na akcjach 4Mass są bardzo duże, w czwartek w momencie zawieszenia obrotów na akcjach wynosiły ponad 8,6 mln zł.

  • 4Mass wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne.
  • Spółka notowana na New Connect zyskuje w czwartek ponad 80%.
  • Kurs akcji został zawieszony na górnych widełkach po 0,6 zł., obroty przekroczyły 8,5 mln zł.

Zobacz również: Akcje Medcamp powyżej 4 zł. Spółka zależna GenXone testuje na obecność COVID-19

Te artykuły również Cię zainteresują
4Mass będzie sprzedawał maseczki ochronne

Spółka 4Mass poinformowała w czwartek, że do wachlarza produktów firmy dołączyły maseczki medyczne. Fakt ten wyraźnie przyciągnął inwestorów, co miało przeniesienie na kurs akcji spółki.

Podczas środowej sesji, na zamknięciu notowań, za 1 akcję spółki płacono 0,328 zł., a notowania drożały o blisko 50%. Czwartkowa sesja to jeszcze większy wzrost. W momencie gdy walory osiągnęły poziom 0,6 zł., notowania zostały zawieszone. Zmiana w stosunku do kursu odniesienia wynosiła wtedy +83%! Obecnie teoretyczny kurs otwarcia wynosi 0,8 zł. co stanowi wzrost o blisko 144%.

Notowania 4mass z ostatnich 5 miesięcy. Źródło: stooq.plZobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

4Mass prowadzi działalność skupiającą się na produkcji i dystrybucji kosmetyków z zakresu ogólnie pojętej branży manicure/pedicure oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Spółka działa na rynku masowym, salonów kosmetycznych oraz marketingu wielopoziomowego MLM.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Spółka z branży kosmetycznej wprowadziła do obrotu maseczkę medyczną, po wcześniejszym przeprowadzeniu procedury oceny zgodności dotyczącą wyrobów medycznych także warto z niej skorzystać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here