Naga MarketsGrupa 4Fun Media S.A. jest firmą działającą na rynku telewizyjnym i mediów cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem rynku telewizji tematycznych.

4funmedia

Te artykuły również Cię zainteresują

Notowania spółki od kilku sesji wyraźnie pną się do góry. Wczoraj pojawiły się pozytywne wieści dotyczące raportu rocznego. Ze wstępnych danych wynika, że spółka wypracowała w ubiegłym roku 57 mln zł przychodów ze sprzedaży, co oznacza niemal 115% zwyżkę w porównaniu z rokiem poprzednim. Zysk netto wyniósł 7,9 mln zł, co oznacza wzrost o 107% rok do roku. O podobną wielkość rośnie także wynik w ujęciu EBITDA. Ostateczne dane poznamy 25 kwietnia, szacunki wskazują jednak na sporą poprawę. Spoglądając na wykres, widać że kurs przełamał już linię bardzo rozbudowanej korekty, która zatrzymała się przy długoterminowej linii trendu. Obecnie popyt walczy o przełamanie oporu wyznaczonego przez wcześniejsze szczyty. Wybicie powinno skutkować dalszą zwyżką, z najbliższym celem w rejonie 15 zł.

Zobacz również: Zapiski giełdowego spekulanta: Grupa Kęty – poprawia wyniki, notowania nadal blisko kluczowego wsparcia

Grupa kapitałowa Newag zajmuje się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru kolejowego i szynowego. Newag zadebiutował na warszawskiej giełdzie w 2013 r.

newag
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały w trakcie wczorajszej sesji o niemal 3%. Była to kolejna sesja z podwyższonym wolumenem. W ten sposób kurs osiągnął nowe, tegoroczne maksima. Na wykresie w tygodniowej skali czasowej widać, że cena zmierza do poziomu okolic 18,30 zł, gdzie mamy wyraźną strefę oporu. Powodem do wczorajszych wzrostów była informacja o szacunkowych wynikach za 2018 rok. Wynika z nich, że spółka wypracowała w ubiegłym roku ponad 1 miliard złotych przychodów orz 93,4 mln zł zysku netto. W ujęciu rok do roku, przychody wzrosły zatem o 27%, a zysk netto o niemal 215%. Jest to ogromna poprawa, stąd też nie dziwi trwająca od początku roku silna zwyżka notowań.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here