Naga MarketsDwóch analityków i dwa ciekawe spojrzenia na bieżącą sytuację różnych aktywów. W studiu Comparic24.tv zasiedli Adam Rak, znany nie tylko z występów przed kamerą, ale również setek analiz opublikowanych na Comparic.pl oraz nominowany do nagrody Analityk Roku w plebiscycie Invest Cuffs Maksymilian Bączkowski. W trakcie programu obaj panowie analizują i podsumowują sytuację na kilku różnych klasach aktywów.

Więcej dowiesz się oglądając cały materiał do czego bardzo gorąco zachęcamy! A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz subskrybuj nasz kanał. Będziesz na bieżąco informowany o nowościach, które pojawiają się w Comparic24.tv.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here