Rynkowe szachy - EurodolarKurs euro do dolara odrabia nieznacznie wczorajsze spadki. Na godzinę 10:40 kurs EUR/USD kształtuje się na poziomie 1,1275, co oznacza wzrost o 0.1% na dzisiejszej sesji. W przypadku zestawienia dolara amerykańskiego z jenem japońskim (USD/JPY), możemy obserwować ruch boczny, cena kształtuje się dziś przy poziomie 110,60, czyli na wysokości wczorajszego zamknięcia.


Kurs euro do dolara ma szansę na dalsze spadki

W ostatnim czasie na kursie euro do dolara (EUR/USD) dominuje tendencja spadkowa. Wczoraj zgodnie z oczekiwaniami, rynek przetestował opór przy poziomie 1,1320, a następnie ruszył w dół. Celem dla strony podażowej pozostaje poziom 1,1230. Pamiętajmy, że okolice poziomu 1,1200 mogą stanowić silne wsparcie. Para walutowa EUR/USD wielokrotnie odbijała w tym miejscu, jest to dolne ograniczenie szerokiej konsolidacji z jaką mamy do czynienia na interwale D1.

Kurs euro do dolara

Szansa na test oporu na parze USD/JPY

Kurs dolara do jena kontynuuje powolną wspinaczkę na wyższe poziomy. Oporem w dalszym ciągu pozostają okolice poziomu 111,80, gdzie wypada górne ograniczenie spadkowego układu Overbalance. Jeżeli poziom zostałby pokonany, to scenariusz spadkowy zostanie zanegowany i celem dla wzrostów mogą być nawet ostatnie szczyty. Na razie jednak wydaje się, że strona podażowa ma większą przewagę.

Kurs dolara do jena

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here