Naga Markets
W środowej odsłonie „Poranka z rynkami” analityk Comparic.pl, Maksymilian Bączkowski, omawia kalendarz makroekonomiczny na rozpoczynający się tydzień oraz kilkanaście walorów inwestycyjnych. Jak kurs euro, dolara oraz notowania surowców będą kształtowały się w najbliższych dniach?


Kurs euro do dolara traci, złoto nadal w niepewności, ropa w konsolidacji

Podczas sesji handlowej w środę – Kurs euro w stosunku do dolara oscyluje wokół poziomu 1.13400 tracąc od szczytu kilkanaście pipsów. Rynek ropy naftowej (Brent) ponownie tworzy sekwencję pro-spadkową, jednak nadal oczekiwane są wzrosty z nieco wyższego interwału czasowo. Złoto wykonuje ruch do dołu wskazując na możliwość dalszych spadków w granicach wspierającego układ wzrostowy wsparcia na poziomie 1282 dolarów za uncje.

Gdzie znajdują się ważne poziomy techniczne? Jeżeli zaspałeś, to masz szansę obejrzeć nagranie z dzisiejszego spotkania poniżej.

Szczegółowe omówienie wspomnianych walorów i szeregu innych par walutowych we wtorkowej odsłonie poranka z rynkami:

Poranek z rynkami to kompleksowy przegląd kluczowych walorów inwestycyjnych, gdzie omawiane są najciekawsze możliwe okazje tradingowe. W ramach porannej analizy prezentowana jest sytuacja zarówno od strony technicznej jak i makroekonomicznej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego aspektu danego dnia inwestycyjnego. 

Subskrybuj kanał Comparic.pl na YouTube i bierz udział w „porankach z rynkami” – od poniedziałku do piątku, zawsze o 08:20 rano!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here