Naga MarketsFred Wilson
Fred Wilson

Inwestor venture capital, Fred Wilson, zasugerował, że bitcoinowi inwestorzy powinni dokonywać zakupów po spadkach z uwagi na aktualne wydarzenia, które sprawiają, że warto zainwestować w sektor kryptowalut.

Fred Wilson komentował sytuację na Bitcoinie we wpisie na swoim blogu:
“Jesteśmy w cyklu po krachu na kryptowalutach i to sprawiło, że sektor znów jest dla mnie interesujący. Ceny są zdecydowanie niższe i jest teraz mnóstwo pracy nad projektami, w które zainwestowaliśmy, a także tymi, w które chcemy inwestować.”

Wilson proponuje zatem podejście, które wszyscy znamy z powiedzenia “kupuj tanio, sprzedawaj drogo”.

Potrzeba cierpliwości

Internetowy głos Freda Wilsona pojawił się również na Twitterze. Inwestor włączył się do wymiany zdań, gdzie zostawił komentarz pod postem Chrisa Burniske, partnera nowojorskiego startupu Placeholder Ventures, który cytował Wilsona sprzed 4 lat.

Chris Burniske napisał w tym tygodniu na Twitterze:

Wywołany do tablicy Wilson odpowiedział, że:
“To wymaga dużo cierpliwości. Tak naprawdę nie otrzymaliśmy zapłaty za to do 2006/2007 roku po bańce internetowej.”

Jednak tak, jak w przypadku każdej “prognozy”, z którą spotykamy się w sieci, należy zachować rozwagę i samodzielnie podejmować decyzje.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Zbliżające się dno

Fred Wilson w tym roku zdążył już nieco szerzej wypowiedzieć się na temat rynku kryptowalut. Uważa on, że kryzys Bitcoina zbliża się do dna.

Co istotne, cały proces wyznaczania tego dnia może potrwać nawet rok. W tym czasie, inwestor spodziewa się kilku rajdów wzrostowych, natomiast rynek pozostanie pod presją przez cały 2019 rok.

Zobacz również: Soros zaproponował mi $5 mln za pompowanie Bitcoina

“Spodziewam się, że zobaczymy kilka byczych rajdów, a następnie presja podaży doprowadzi do ponownego testowania minimów. Myślę, że ten proces wyznaczania dna zakończy się w 2019 roku i powoli wkroczymy we wzrostową fazę kryptowalut” – powiedział Wilson.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here