Naga MarketsBitbay OTCBitBay poinformował w tym tygodniu o uruchomieniu usługi OTC dla par krypto-fiat pozwalającej użytkownikom na przeprowadzanie transakcji o wysokiej wartości jednym kliknięciem. W celu zdobycia dodatkowych informacji wystarczy skontaktować się z zespołem pod adresem OTC@bitbay.net.


Transakcja over-the-counter (OTC) pozwoli na kupno i sprzedaż dużej ilości kryptowalut

Usługa OTC BitBay służy do kupna i sprzedaży dużych ilości kryptowalut za ustaloną cenę, w formie pozarynkowej transakcji blokowej. To globalny system przeznaczony przede wszystkim dla klientów instytucjonalnych, dający dostęp do znacznej ilości zasobów cyfrowych wycenianych w PLN, EUR, USD oraz innych walutach fiat.

Technologia stojąca za BitBay OTC pozwoli użytkownikom na korzystanie z licznych puli płynności, gwarantując możliwość realizacji zamówienia. Ponadto, zautomatyzowane RFQ wyświetli informację o bieżącej cenie z dokładnością mierzoną w milisekundach, w dowolnym momencie przed zatwierdzeniem wymiany.

Dodatkowo, BitBay zapewnia dostęp do usług jednej z wiodących izb rozliczeniowych wyspecjalizowanej w obsłudze transakcji kryptowalutowych, czyniąc współpracę z BitBay bezpieczną, szybką i rzetelną. Współpraca z domem clearingowym pozwala klientom indywidualnym na uzyskanie instytucjonalnej obsługi i dostępu do rynków zasobów cyfrowych z całego świata bez konieczności przesyłania choćby złotówki do BitBay.

Dlaczego warto wypróbować BitBay OTC?

  • Możliwość kupna i sprzedaży dużych ilości krypto za ustaloną cenę, jednym kliknięciem.
  • Globalny dostęp do szerokiej oferty kryptowalut wycenianych w PLN, EUR, USD, GBP i innych walutach fiat.
  • Wycena zamówienia w kilka milisekund pozwalająca na podjęcie decyzji o najkorzystniejszej wymianie.
  • Zautomatyzowany transfer środków bezpośrednio na konto BitBay umożliwiający korzystanie z kryptowalut natychmiast po finalizacji zamówienia.

SPRAWDŹ OFERTĘ BITBAY OTCConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here