Naga Markets

45 spółek najniżej od 12 miesięcy w poniedziałek, 8 na rocznym szczycie notowań!8 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aż 45 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku. Liderem wzrostów były walory Invista, które drożały o 16,5%!

  • 8 spółek osiągnęło podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Z kolei aż 45 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku.
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory JSW: 68 mln zł. 

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym plusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie +0,02%, a WIG zakończył sesję 0,04% pod kreską. 8 spółek w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowało roczny rekord notowań.Zobacz również: Madmind Studio [MMS] uzyskał pełny zwrot kosztów gry Succubus! Poziom sprzedaży przekroczył 100 tys. egzemplarzy. Analiza kursu akcji

Aż 45 spółek odnotowało podczas sesji najniższy poziom notowań w roku. To największa liczba od wielu tygodni. Warto dodać, że na zamknięciu notowań wiele spółek odbiło od sesyjnego dołka.

Aż 45 spółek z najniższym poziomem notowań w ciągu 12 miesięcy w poniedziałek
Aż 45 spółek z najniższym poziomem notowań w ciągu 12 miesięcy w poniedziałek (10 z 45). Źródło: stooq.pl

JSW liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się umiarkowaną zmiennością oraz bardzo wysokimi obrotami które wyniosły 0,790 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki JSW, które zakończyły sesję 4,43% na minusie, przy obrotach na poziomie 68 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Allegro: 67 mln zł.

Najwyższe obroty podczas poniedziałkowej sesji
Najwyższe obroty podczas poniedziałkowej sesji. Źródło: tradingview.com

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here