Naga MarketsMarzysz o poznaniu tajników pracy w najbardziej prestiżowych instytucjach finansowych na świecie? Chciałbyś dowiedzieć się jak osiągnąć sukces zawodowy od managerów takich firm jak J.P. Morgan, Barclays czy Bank of America Merrill Lynch? Cechujesz się dobrą znajomością języka angielskiego, a przy tym świadomie i aktywnie podejmujesz kroki podczas kształtowania swojej ścieżkę kariery?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to udział w projekcie studenckim LONDON STUDY EXCURSION jest dla Ciebie wspaniałą okazją!

BIORĘ UDZIAŁ W WYDARZENIU!

W dniach 14.-18. maja 2018 r. odbędzie się 13. edycja projektu London Study Excursion. Jest on organizowany co roku przez studentów SKN Inwestycji Kapitałowych Profit działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

W trakcie 5 dni w Londynie grupa 20-25 najlepszych studentów z całej Polski uczestniczyć będzie w 15 spotkaniach z przedstawicielami najbardziej prestiżowych instytucji finansowych, m.in. banków inwestycyjnych, firm konsultingowych oraz fintechów. Każdego dnia będą mieli okazję poznawać ekspertów, uczyć się od praktyków i budować swoją sieć kontaktów branżowych.

„London Study Excursion to unikatowy projekt, który umożliwia studentom poznanie specyfiki pracy w największych bankach inwestycyjnych, funduszach private equity i innych firmach zlokalizowanych w Londynie. Dzięki warsztatom przeprowadzanym przez pracowników instytucji finansowych, rozmowom z nimi, a także nieformalnym spotkaniom uczestnicy projektu mogą od wewnątrz zobaczyć, jak wygląda praca na każdym szczeblu kariery, a także dowiedzieć się w jaki sposób skutecznie aplikować do wybranych firm. London Study Excursion to również świetna okazja do poznania ciekawych i inspirujących ludzi, których łączą wspólne zainteresowania i pasje” – Dagmara Pawełkiewicz, Manager Projektu LSE 2016

Brzmi obiecująco?

Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij swoje CV w języku angielskim oraz formularz rekrutacyjny (dostępny na stronie lse.sknprofit.pl) na adres mailowy lse@sknprofit.pl do 2.04.2018 r. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie internetowej lse.sknprofit.pl oraz na profilu Facebook: London Study Excursion.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here