Naga MarketsBitcoin w dalszym ciągu wybija nowe historyczne maksima. Tym razem kolejny szczyt zlokalizowany jest w okolicy okrągłego poziomu 17000 dolarów amerykańskich. Wczorajszy dzień był szczególny dla tej kryptowaluty, z uwagi na jej debiut giełdowy na rynku kontraktów terminowych w Chicago, a konkretnie na giełdzie Cboe. Jest to de facto oficjalne uznanie bitcoina przez rynki finansowe, co stanowi dodatkowy impuls wzrostowy.

Zapraszamy do zapoznania się propozycją brokera Naga Markets , który posiada bogatą ofertę kontraktów CFD na kryptowaluty

Rysunek 1. Analiza techniczna, bitcoin,H1,12.12.2017

W tej chwili optymalne wejście w rynek z punktu widzenia technicznego będzie wymagało dosyć głębokiej korekty. W rejonie cenowym 13500 wypada konfluencja równości korekt oraz lokalnego poziomu wsparcia. Tak głębokie korekty mogliśmy już obserwować dlatego scenariusz ten wydaje się być realny.

Darmowe spotkanie “Kryptowaluty w praktyce” Sprawdź co przygotowaliśmy w ramach webinarium

Rysunek 2. Analiza techniczna, bitcoin,M15,12.12.2017

Pierwszym sygnałem wykonania przez cenę korekty będzie przełamanie lokalnego obszaru wsparcia, który wypada w okolicy 15700. Otwiera to drogę do ataku na w/w konfluencję.

Spotkaj się z ekspertami kryptowalutowymi w Krakowie, podczas FxCuffs 2018. Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę lub kup bilety na konferencję 16-17 marca!

Risk Warning: The contents of this analysis is for informational purposes only and does not constitute investment advice.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here