Naga Markets4 spółki z rekordem notowań w poniedziałek. Akcje Allegro zyskiwały na zamknięciu 3,03%!4 spółki z parkietu GPW osiągnęły podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W gronie “rekordzistów” znalazły się: Allegro, Pharmena, Zastal oraz Enelmed. Firmy zostały wypisane w kolejności od największego obrotu podczas sesji 26.10 do najmniejszego.

  • 4 spółki osiągnęło podczas poniedziałkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty z grona rekordzistów zanotowała Spółka Allegro (228,5 mln zł.) a najmniejsze Enelmed (58,9 tys. zł.). 

Zobacz również: Letus z umową w zakresie montażu paneli fotowoltaicznych. Kurs akcji wystrzelił!

Te artykuły również Cię zainteresują
Nagranie z zamknięcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Spadki na głównych indeksach GPW

Piątkowa sesja na GPW zakończyła się na minusie. WIG20 stracił na zamknięciu 0,83%, a WIG zakończył sesję 0,89% na minusie. 4 spółki w trakcie lub na zakończenie notowań odnotowało najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Największy wzrost wśród rekordzistów odnotowały akcje Zastal (+13,85%).

Rekordziści z poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Duzi inwestorzy obserwują poczynania giełdowe tych mniejszych, w celu optymalizacji swojej strategii

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Poniedziałkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz niezbyt wysokimi obrotami. Przekroczyły one 975 mln zł. Najbardziej popularne były walory Allegro, które zakończyły poniedziałkową sesję 3,03% na plusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 228 mln zł. i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu CD Projekt, z obrotami na poziomie 131 mln zł. W gronie 10 najbardziej aktywnych, znalazło się miejsce także dla XTB oraz Biomedu-Lublin.

Największe obroty podczas poniedziałkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here