Naga MarketsKolejny raz TMS Brokers razem z Michałem Wiśniewskim organizują cykl webinarów dla inwestorów rynku OTC. To świetna okazja na to, aby nauczyć się dynamicznego handlu.

Trader, Michał Wiśniewski, na co dzień mieszkający w Cancun (w Meksyku) ponownie weźmie na warsztat techniczne układy, które stosunkowo często występują na wykresach złota, ropy, indeksów giełdowych oraz najpopularniejszych par walutowych. Jego prosta i starannie dopracowana metoda pozwala zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu na rynku.

Prowadzący webinar w klarowny sposób pokaże w jaki sposób wykorzystuje powtarzalność na wykresach. Wszystko po to, by zwiększyć trafność transakcji. W trakcie 4 spotkań  w ciągu 2 tygodni Michał zaprezentuje w jaki sposób identyfikować omawiane układy oraz wskaże, które instrumenty należy obecnie brać pod uwagę w pierwszej kolejności.

Wiśniewski w głównej mierze przeprowadza analizę wykresu w oparciu o poziomy cenowe, dlatego zastosowanie jego techniki w praktyce jest możliwe zaraz po skończenie kursu.

Całość szkolenia rozłożona jest na szereg wieczornych spotkań. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Już we wtorek rozpoczyna się 3-dniowy cykl zamknięty (19-21 listopada o godz. 18:00). Uzyskaj dostęp całkowicie za darmo. Otwórz bezpłatny rachunek w TMS i weź udział w szkoleniu.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

O prowadzącym:

Michał Wiśniewski – Założyciel szkoły Forexyestrader.pl (2010 rok). Dwunastoletnie doświadczenie zdobywał w prywatnym handlu, Citibanku oraz Domu Tradingowym. Profesjonalnie jak i prywatnie handluje na giełdach europejskich i amerykańskich (NYSE, Euronext, Liffe, ICE, CME, GPW). Transakcje przeprowadza wykorzystując różnorodne instrumenty – akcje, indeksy, surowce i waluty (CFD).


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here