Naga MarketsPZU

Kurs PZU znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. W czwartek i piątek nastąpił spadek, który sprowadził cenę z powrotem do tej linii. Później nastąpiło odbicie, więc trend wzrostowy nie został przełamany i nadal jest aktualny.

pzu-d

Na wykresie pięciominutowym widzimy to odbicie w powiększeniu. Mamy tu trójkąt obejmujący większą część piątkowej sesji, czyli to co na wykresie dziennym widać jako dolny knot świecy. Dolne ograniczenie trójkąta znajduje się na poziomie 28,95 zł. Gdyby nastąpiło wybicie dołem z trójkąta, oznaczałoby to też przełamanie wspomnianej na początku dziennej linii. Byłoby to więc poważniejsze pogorszenie, niż tylko wybicie z małej, intradziennej formacji.

pzu-5min

Dopóki to nie nastąpi, obstawiam kontynuację głównego trendu wzrostowego i testowanie niedawnego szczytu na poziomie 29,85 oznaczonego czerwoną linią

PKO BP

Kurs PKO BP znajduje się w trendzie horyzontalnym. Dolne ograniczenie tej konsolidacji znajduje się w przedziale 25,03 – 25,64 oznaczonym zielonymi liniami. Dzisiaj nastąpiło mocne odbicie od tej bariery, więc teraz można oczekiwać wahnięcia do strefy oporu, która składa się z poziomej bariery na 27,80 zł oraz opadającej niebieskiej linii poprowadzonej przez ostatnie szczyty. Linia ta obecnie znajduje się w okolicach 27,60 zł.

pko-bptokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMorgan Stanley wciąż pozostaje bykiem na funcie
Następny artykułDanske Top Trades 2017
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here