Naga MarketsPZU

Kurs PZU znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. W czwartek i piątek nastąpił spadek, który sprowadził cenę z powrotem do tej linii. Później nastąpiło odbicie, więc trend wzrostowy nie został przełamany i nadal jest aktualny.

pzu-d

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie pięciominutowym widzimy to odbicie w powiększeniu. Mamy tu trójkąt obejmujący większą część piątkowej sesji, czyli to co na wykresie dziennym widać jako dolny knot świecy. Dolne ograniczenie trójkąta znajduje się na poziomie 28,95 zł. Gdyby nastąpiło wybicie dołem z trójkąta, oznaczałoby to też przełamanie wspomnianej na początku dziennej linii. Byłoby to więc poważniejsze pogorszenie, niż tylko wybicie z małej, intradziennej formacji.

pzu-5min

Dopóki to nie nastąpi, obstawiam kontynuację głównego trendu wzrostowego i testowanie niedawnego szczytu na poziomie 29,85 oznaczonego czerwoną linią

PKO BP

Kurs PKO BP znajduje się w trendzie horyzontalnym. Dolne ograniczenie tej konsolidacji znajduje się w przedziale 25,03 – 25,64 oznaczonym zielonymi liniami. Dzisiaj nastąpiło mocne odbicie od tej bariery, więc teraz można oczekiwać wahnięcia do strefy oporu, która składa się z poziomej bariery na 27,80 zł oraz opadającej niebieskiej linii poprowadzonej przez ostatnie szczyty. Linia ta obecnie znajduje się w okolicach 27,60 zł.

pko-bp

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji lotos | gpw notowania | bitcoin cash prognozy | index dax | akcje pkn | eur usd kurs |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here