Naga Markets3 spółki z rekordem notowań we wtorek. Akcje PGNiG zyskiwały na zamknięciu 8,1%!3 spółki z parkietu GPW osiągnęły podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W gronie “rekordzistów” znalazły się: Nanogroup, Kety oraz K2Internet. Firmy zostały wypisane w kolejności od największego obrotu podczas sesji 20.10 do najmniejszego.

  • 3 spółki osiągnęły podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Największe obroty z grona rekordzistów zanotowała Spółka Nanogroup (7,1 mln zł.) a najmniejsze K2Internet (152,6 tys. zł.). 

Zobacz również: Letus z umową w zakresie montażu paneli fotowoltaicznych. Kurs akcji wystrzelił!

Te artykuły również Cię zainteresują

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Nieznaczne wzrosty na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu 0,5%, a WIG 0,6%. 3 spółki w trakcie lub na zakończenie notowań odnotowały najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Największy wzrost wśród rekordzistów odnotowały akcje Nanogroup (+36,84%).

Rekordziści z wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Duzi inwestorzy obserwują poczynania giełdowe tych mniejszych, w celu optymalizacji swojej strategii

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Wtorkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz wysokimi obrotami. Przekroczyły one 1,117 mld zł., oczywiście w dużej mierze dzięki Allegro, które stanowiło o około 25% tych obrotów. Główne indeksy zyskiwały na wartości. Najbardziej popularne były walory Allegro, które zakończyły wtorkową sesję 1,92% na plusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 255 mln zł. i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu CD Projekt, z obrotami na poziomie 178 mln zł. W gronie 10 najbardziej aktywnych, znalazły się jedynie spółki notowane w indeksie Wig20.

Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here