Naga Markets

3 spółki najwyżej od 12 miesięcy w czwartek. Wig20 nieznacznie pod kreską3 spółki z parkietu głównego GPW osiągnęły podczas czwartkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku. Liderem wzrostów na parkiecie głównym były walory Staporkow, które drożały o 21,53%, a na NewConnect: PLGroup (+49,23%)!

  • 3 spółki osiągnęły podczas dzisiejszej sesji najwyższy kurs w ciągu 12 miesięcy.
  • Jedna spółka odnotowała dziś najniższy poziom notowań w roku (Projprzem).
  • Najwyższe obroty podczas sesji odnotowały walory Allegro, 309 mln zł. 

Nagranie z zamknięcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Duża zmienność na głównych indeksach GPW

Czwartkowa sesja na GPW zakończyła się na nieznacznym minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -0,14%, a WIG zakończył sesję 0,12% pod kreską. 3 spółki w trakcie lub na zakończeniu sesji odnotowały roczny rekord notowań.

3 spółki z najwyższym poziomem notowań w ciągu 12 miesięcy w czwartek
3 spółki z najwyższym poziomem notowań w ciągu 12 miesięcy w czwartek. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Madmind Studio [MMS] uzyskał pełny zwrot kosztów gry Succubus! Poziom sprzedaży przekroczył 100 tys. egzemplarzy. Analiza kursu akcji

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się umiarkowaną zmiennością oraz niezłymi obrotami które wyniosły 1,659 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki Allegro, które zakończyły sesję 2,64% na plusie, przy obrotach na poziomie 309 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka PKOBP: 201 mln zł.

Najwyższe obroty podczas czwartkowej sesji
Najwyższe obroty podczas czwartkowej sesji. Źródło: tradingview.com

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here