Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Społeczność skupiona wokół bitcoinów wydaje się nieco znużona oczekiwaniem na zatwierdzenie Bitcoin ETF przez SEC. Na rychłe decyzje Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełdy przestają liczyć inwestorzy, którzy kierują swój wzrok ku nowym altcoinom luźno powiązanym z największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.1. Bitcoin ETF Token jest powiązany z tym, co dzieje się wokół Bitcoina

Sporo zamieszania wprowadza przedsprzedaż $BTCETF, która zebrała już ponad 1,2 mln dolarów od inwestorów dostrzegających potencjał nowego tokena. Przyjrzyjmy się trzem głównym powodom zamieszania wokół projektu Bitcoin ETF Token (nie mylić z samym funduszem Bitcoin ETF).

Projekt Bitcoin ETF Token połączył swoją przyszłość z przyszłością bitcoina, chociaż jego twórcy nie są bezpośrednio związani z ETF Bitcoin i samym bitcoinem. Relacja Bitcoin ETF Token z ETF Bitcoin została odzwierciedlona w tokenomice projektu. Zakłada ona spalenie w sumie 25% całkowitej podaży tokena $BTCETF w momentach kluczowych dla świata kryptowalut, projektu i samego Bitcoina.

Za kluczowe momenty uważane są:

Dalsza część artykułu pod filmem
  1. Osiągnięcie 1 mln wolumenu obrotu przez $BTCETF.
  2. Zatwierdzenie funduszu Bitcoin ETF przez SEC.
  3. Dzień uruchomienia Bitcoin ETF.
  4. Osiągnięcie przez aktywa Bitcoin ETF wartości 1 miliarda dolarów.
  5. Wzrost ceny BTC do 100 000 dolarów.

Każdemu z powyższych wydarzeń będzie towarzyszyło spalenie 5% całkowitej podaży $BTCETF. Celem spalania tokenów jest zmniejszanie podaży monet na rynku i jednoczesne zwiększanie wartości aktywów pozostających w obiegu. Regulowanie ilości kryptowaluty w obiegu pomaga dostosowywać jej siłę nabywczą. To nie wszystko, ponieważ każdemu spaleniu będzie towarzyszyło zmniejszenie o 1 p.p. podatku od sprzedaży, który będzie spadał od 5 do 0%.

Sprawdź stronę przedsprzedaży Bitcoin ETF Token

2. Staking $BTCETF pomaga w osiąganiu pasywnego dochodu

Wczesne fazy przedsprzedaży przyciągają uwagę inwestorów, którzy chcą kupić nowe, potencjalnie zyskowne tokeny w niskiej cenie i rozpocząć ich natychmiastowe obstawianie. Jeszcze przez kilka dni token $BTCETF będzie można kupić za 0,0056 $ i skorzystać z przedsprzedażowego APY 204%. Zwroty będą malały wraz z kolejnymi zakupionymi tokenami. Obecnie do stakingu przeznaczono już ponad 132 miliony tokenów. To oznacza, że podaż $BTCETF podczas debiutu na zdecentralizowanych giełdach może być poważnie ograniczona.

3. Duży potencjał projektu Bitcoin ETF Token

Inwestorzy spodziewają się wzrostów ceny tokena $BTCETF po jego debiucie na giełdzie. Dowodem na to jest ogromne zainteresowanie przedsprzedażą, podczas której zebrano już 1,2 mln dolarów. Do osiągnięcia pierwszego kamienia milowego projektu pozostało niewiele ponad 500 000 dolarów.

Cena kryptowaluty rośnie wraz z końcem kolejnych faz przedsprzedaży. W sumie cały proces presale liczy 10 etapów. Inwestorzy, którzy zdecydują się na kupno monety teraz, będą mogli cieszy się nominalnym zyskiem 21% po osiągnięciu maksymalnej ceny w presale 0,068 $.

Inwestorzy liczą na to, że wysoki popyt na monetę w krótkiej przedsprzedaży, a następnie zmniejszenie podaży po debiucie na giełdzie dzięki osobom stakującym tokeny, stworzy bardzo dobre warunki do dalszego wzrostu ceny.

Sprawdź stronę przedsprzedaży Bitcoin ETF Token

Przyszłość projektu Bitcoin ETF Token

Projekt Bitcoin ETF Token powstał na fali entuzjazmu wywołanego oczekiwaniami na zatwierdzenie pierwszego w historii ETF Bitcoin. Chociaż taki projekt może zainteresować sporą grupę entuzjastów bitcoina, o tyle szanse jego powodzenia są ściśle związane z przyszłością największej kryptowaluty.

Deflacyjny charakter tokena, który ma sprzyjać zachowaniu płynności cen, spełni swoje zadanie tylko wtedy, gdy fundusze ETF Bitcoin zostaną zatwierdzone i wprowadzone na rynek.

Osiągnięcie ostatnich dwóch kamieni milowych projektu jest jeszcze trudniejsze i zależy od wystąpienia dwóch wydarzeń. Po pierwsze aktywa zarządzane przez fundusz ETF Bitcoin muszą osiągnąć 1 miliard dolarów, a sam Bitcoin przebić cenę 100 000 dolarów.

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Strefa autorów gościnnych to szansa dla przedstawicieli branży oraz niezależnych traderów, aby publikować swoje artykuły na łamach Comparic.pl. Jeżeli masz coś ciekawego do przekazania, to skontaktuj się z nami pod redakcja@comparic.pl w sprawie strefy UGC (user-generated content).