Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

3 nowe kryptowaluty, które zdaniem inwestorów mogą eksplodować w październikuW październiku dobiegnie końca przedsprzedaż wielu nowych, obiecujących projektów kryptowalutowych. Debiut na zdecentralizowanych giełdach stanie się pierwszym sprawdzianem dla popularności i rentowności hucznie zapowiadanych projektów. Będzie to także niemała wskazówka dla inwestorów przedsprzedażowych co do dalszych działań w związku z nabytymi aktywami. Przyjrzyjmy się trzem nowym kryptowalutom, które po zakończonych przedsprzedażach mają szansę na wzrost cen w październiku. Są wśród nich yPredict, Bitcoin BSC oraz Wall Street Memes.yPredict

Kolejnym projektem z niezwykle udaną przedsprzedażą jest projekt AI yPredict Building Trading & Analytics, który zebrał już 4,3 mln dolarów z zakładanych 6,5 mln. YPRED ma stać się pierwszym tokenem na świecie, który będzie napędzał rozwój sztucznej inteligencji na wielu płaszczyznach.

Głównym założeniem projektu za zbudowanie kompleksowego ekosystemu sztucznej inteligencji, w którym użytkownicy będą mogli znaleźć przydatne narzędzia do handlu kryptowalutami, sprawdzać analizy i opinie oraz dzielić się spostrzeżeniami. Na platformie nie zabraknie sygnałów handlowych, modeli predykcyjnych opartych na AI i nie tylko.

Natywnym tokenem, który posłuży do przetwarzania płatności za dostęp do poszczególnych funkcji, ma być $YPRED, który jest obecnie w końcówce przedsprzedaży. Aktualna cena przedsprzedażowa to 0,1 dolara i ma wzrosnąć do 0,12 dolara w ostatnim etapie przedsprzedaży.

Dalsza część artykułu pod filmem
Jakie korzyści czekają na inwestorów, którzy zdecydują się dodać $YPRED do swojego portfela? Użytkownicy mogą otrzymać do 45% kwartalnych nagród za staking z 10% tokenów wpłaconych za każdą nową subskrypcję na platformie. Średnia branżowa dla zwrotów ze stakingu wynosi 5-10%.

Kup yPred

Bitcoin BSC

Bitcoin BSC to nowa kryptowaluta działająca w ekosystemie BNB Smart Chain. Jej misją jest przeniesienie inwestorów do roku 2011, kiedy cena Bitcoina wynosiła zaledwie 1 dolara, a na rynku dostępne było nieco ponad 6 milionów monet.

W trakcie trwania swojej przedsprzedaży token BTCBSC chce to powtórzyć, oferując tokeny w cenie 0,99 dolara, co odpowiada podaży i cenie Bitcoina z 2011 roku. Unikalną cechą tego tokena jest zintegrowana funkcja stakingu, umożliwiająca użytkownikom generowanie pasywnego dochodu dzięki monetom przechowywanym w portfelu.

W przeciwieństwie do energochłonnego mechanizmu Proof-of-Work wykorzystywanego przez Bitcoina, $BTCBSC oferuje łatwe obstawianie za pomocą jednego kliknięcia po zakupie.  Nagrody za staking, wzorowane na harmonogramie Bitcoina z 2011 roku, są przyznawane inwestorom równo co 10 minut i podlegają zmniejszeniu o połowę co cztery lata. Zapewnia to stopniowe wypuszczanie przez 120 lat, aż wszystkie 21 milionów tokenów BTCBSC o wartości 21 milionów dolarów znajdą się w obiegu.

Uwaga – projekt Bitcoin BSC nie ma powiązań z Bitcoinem i jest nowym przedsięwzięciem. Nie powinien być więc uważany za forka tak jak Bitcoin Cash czy Bitcoin SV. 

Wall Street Memes

Zebranie 25 mln w przedsprzedaży to ogromny sukces Wall Street Memes – projektu napędzanego przez token $WSM, w którym główną rolę odgrywają zabawne memy rodem ze świata finansów i biznesu. Praktycznie od początku premiery tokena inwestorzy z optymizmem oceniali jego potencjał. To zaufanie przyniosło oszałamiający wynik 1,2 mln dolarów zebranych w mniej niż cztery dni.

Tak dobry wynik jest zasługą zebrania wokół siebie prawie milionowego grona obserwatorów i fanów, na różnych platformach społecznościowych: Instagramie, Telegramie czy Twitterze. Już w 2021 roku pokazali oni swoją siłę wykupując w niespełna pół godziny kolekcję Wall St Bulls NFT w sumie za 2,5 mln dolarów.

Dużą zaletą tej monety, która ma stać się spoiwem całego projektu Wall Street Memes jest niska cena za jednostkę – za jeden token trzeba zapłacić jedynie 0,0337 dolara. Przedsprzedaż Wall Street Memes składająca się z 30 etapów właśnie się zakończyła, a token zadebiutował na giełdzie. Czy dotychczasowa fala popularności projektu sprawi, że cena tokena znacząco wzrośnie po debiucie? Cel projektu jest ambitny i zakłada 1 miliard dolarów kapitalizacji rynkowej i obecność na najlepszych giełdach CEX.

Czy nowe kryptowaluty naprawdę mają szansę przełamać impas na rynku walut cyfrowych?

Inwestorzy nie ustają w poszukiwaniu kolejnych kryptowalut, które mogą okazać się lepszym wyborem niż przechowywanie w portfelu ułamkowych części Bitcoina. Nowe tokeny o niskiej kapitalizacji rynkowej oraz niskiej cenie mogą być uważane za posiadające większy potencjał wzrostu.

Nie wszystkie debiutujące kryptowaluty mogą odnieść sukces średnio- i długoterminowy. Bitcoin BSC, Wall Street Memes oraz yPredict to jedne z tych projektów, które wyróżniają się konkretną misją i planem działania oraz dużym popytem ze strony pierwszych inwestorów.

Warto mieć na uwadze, jak ryzykowny i nieprzewidywalny jest świat kryptowalut. Mądrym pomysłem jest utworzenie zróżnicowanego portfela w celu rozłożenia ryzyka i dokładne zbadanie poszczególnych aktywów przed ich zakupem.

Kup yPred

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Strefa autorów gościnnych to szansa dla przedstawicieli branży oraz niezależnych traderów, aby publikować swoje artykuły na łamach Comparic.pl. Jeżeli masz coś ciekawego do przekazania, to skontaktuj się z nami pod redakcja@comparic.pl w sprawie strefy UGC (user-generated content).