Naga MarketsPlayWay planuje debiuty giełdowe Spółek zależnych. Kurs testuje 500 złKrzysztof Kostowski, prezes PlayWay – jednego z czołowych polskich producentów gier komputerowych, poinformował o planowanym debiucie giełdowym aż 29 Spółek zależnych z 55, które obecnie wchodzą w skład Grupy. Zdaniem Prezesa Spółki, być może jeszcze w wakacje, zadebiutują trzy z nich: Polyslash, Pyramid Games oraz Duality.

  • PlayWay planuje giełdowy debiut dla 29 spółek wchodzących w skład Grupy.
  • W najbliższym czasie, Spółka nie planuje podukcji gier z segmentu AAA.
  • Akcje PlayWay konsolidują we wtorek w okolicach oporu na poziomie 500 zł.

Zobacz również: Komputronik lepiej poradził sobie z pandemią COVID-19 niż oczekiwał

Walory PlayWay sprawdzają opór na poziomie 500 zł.

Komunikat Krzysztofa Kostowskiego – prezesa PlayWaya, posiadającego ponad 40% wszystkich akcji, może być dodatkowym paliwem w dynamicznym trendzie wzrostowym na walorach Spółki.

W ubiegłym tygodniu, walory Spółki konsolidowały w trakcie kilku sesji na poziomach 485-490 zł. W poniedziałek, kurs zyskał kilka % i podczas sesji kilkukrotnie testował opór będący jednocześnie historycznym szczytem na poziomie 500 zł. Trwałe pokonanie tego poziomu będzie najprawdopodobniej wiązać się z kontynuacja wzrostów, co przy obecnym giełdowym sentymencie inwestorów do Spółek z branży gamingowej jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem w krótkim terminie.

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

Notowania walorów PlayWay z ostatnich 12 miesięcy. Źródło: stooq.com

W przypadku korekty, najbliższym istotnym wsparciem będzie rejon 450-455 zł., którego pokonanie może skutkować spadkiem w okolice 400 zł., gdzie kurs znajdował się na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here