Naga Marketspięści chiny usaCo nas czeka w końcu tygodnia i czy rynek ma rację zaczynając już teraz dyskontować negatywne scenariusze? Co oznacza tryb risk-off i jak to można rozegrać? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata Walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


28 chińskich spółek trafiło na tzw. czarną listę USA

Niepokoje o których wczoraj wspominałem zaczynają się przekładać na zachowanie aktywów na rynkach finansowych. Doradca Donalda Trumpa liczy na postępy w rozmowach z Chinami, ale wczoraj wieczorem zrobiło się nerwowo. 28 chińskich spółek trafiło na tzw. czarną listę USA. Chińczycy zapowiedzieli odwet i nie wiadomo czy rozmowy handlowe, które mają się rozpocząć w czwartek przyniosą jakiekolwiek rezultaty – powiedział analityk BOŚ.

Te artykuły również Cię zainteresują
Indeks S&P 500 zaczyna dyskontować ryzyko związane z nieosiągnięciem kompromisu handlowego. Donald Trump może po raz kolejny wybuchnąć i nałożyć kolejne cła, co dodatkowo obciąży światową gospodarkę. W ocenie analityka taka sytuacja może sprawić, iż powróci siła dolara amerykańskiego.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here