Naga MarketsGuten Morgen DAXDAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych.

Podsumowanie sesji 01.08.2016

Na wczorajszej sesji niedźwiedzie pośpiesznie domknęli ponad 100 punktową lukę wzrostową, i to z nawiązką. Indeks DAX 30 na poniedziałkowej sesji stracił 0.07%. Statystycznie większość poniedziałków na giełdach kończy się spadkami, w tym przypadku było tak samo.

DAX30AMbanner

Po otwarciu z luką wzrostową indeks DAX 30 zdołał wzrosnąć tylko o 40 punktów, po czym runął w dół do poziomu 10274, jednak zamknięcie nastąpiło trochę wyżej. Pomimo sporej luki wzrostowej kupującym zabrakło 3 punktów do zamknięcia po-referendalnego spadku.

dax30-d1-admiral-markets

DAX Intraday

Spójrzmy jak sytuacja wygląda intraday na wykresie M15. Wczorajsze spadki powinny być odreagowane przynajmniej do poziomu PP, po czym powinniśmy zobaczyć ich kontynuację. Jeżeli udałoby się bykom zamknąć powyżej poziomu PP, to z dużym prawdopodobieństwem korekta powinna dojść do poziomu R1.

dax30-m15-admiral-markets

Najważniejsze dane dla DAX

Brak istotnych danych

Wskaźnik Pivot Point używany w powyższej analizie indeksu DAX 30 znajdziesz w dodatku Admiral Markets MT4 Supreme do platformy MetaTrader 4.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here