Naga Markets
gj

Na wykresie H4 pary GBP/JPY od początku maja trwa dynamiczny trend wzrostowy. Aktualnie jesteśmy po korekcie porównywalnej zasięgiem z poprzednią, a spadki wyhamowały na lokalnym wsparciu okolic 159,00, gdzie pojawiła się popytowa świeca pin bar. Możliwe, że korekta zbliża się ku końcowi i cena powróci niebawem do wzrostów.

gj op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd setupów Price Action EURUSD, GBPCAD, GBPCHF, USDCAD, USDJPY 23 maja 2016
Następny artykułEUR/USD – blisko linii trendu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here