Naga Markets

W nowy rok polski świat kryptowalut wchodzi z mocną dawką edukacji. 21 stycznia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się ciekawe wydarzenie, które przykuje uwagę każdego entuzjasty blockchaina.

Event „BCP24 – co dalej z rynkiem kryptowalut?” organizowany jest przez Blockchain Poland, firmę która staje się polskim hubem, finansującym i wspierającym projekty krypto, oraz KryptoEkipę, zespół budujący największą społeczność kryptoentuzjastów w Polsce, wspierający projekty pod kątem marketingu, a także stawiający za cel edukację nowych osób wchodzących na rynek krypto.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie to, gdzie teraz znajduje się rynek cyfrowych aktywów i w którym kierunku podąża. Duża dawka wiedzy zostanie zaserwowana przez branżowych specjalistów w różnych dziedzinach, którzy mają wieloletnie doświadczenie na tym rynku nie tylko pod kątem teorii ale również praktyki, którą będą mieli okazję się z wami podzielić.

Cały event odbędzie się w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki na terenie Kinoteki, miejsca które wielu entuzjastom kryptowalut może być już znane z innego popularnego eventu CryptoVerse organizowanego m.in. przez Comparic. Wydarzenie jest bezpłatne, a drzwi dla gości otworzą się już o godzinie 10:00.

Zapisy na event pod linkiem: KLIKNIJ TUTAJ

Tego dnia też odbędzie się pierwsze spalanie tokenów BCP i szersze omówienie działania mechanizmu dalszego spalania. Natomiast zachęcamy by po wszystkim, pozostać na miejscu wydarzenia i czerpać korzyści z przygotowanej do networkingu przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł porozmawiać na temat rynku nie tylko z innymi uczestnikami wydarzenia, ale i również naszymi prelegentami. Na dzień eventu zostały także przygotowane liczne nagrody i gadżety.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z harmonogramem wydarzenia.
Autor poleca również:

BossaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPrognozy kursu jena: USD/JPY może kontynuować spadek w kierunku 126,50
Następny artykułNarasta presja na EUR/USD na przedłużenie rajdu w okolice 1,10 – prognozuje Scotiabank
Krzysztof Sobótka - KryptoKoks
Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, ze specjalizacją „Psychologia Przedsiębiorczości i Zarządzania”. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych uczelni SGH na kierunku „Blockchain – Biznes, Prawo, Technologia”. Od wiosny 2021r. mocno związany z rynkiem kryptowalut, któremu poświęca większą część dnia. Od września 2021r. członek zarządu KryptoEkipy, zrzeszającej największą społeczność kryptowalutową w Polsce, od niedawna także członek Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain (SXB). Prelegent m.in. Cryptoverse czyli jednego z największych eventów kryptowalutowych w Polsce. W świecie krypto wspiera projekty przy budowaniu społeczności i community managemencie, kojarzony także z twittera gdzie jako „Kryptokoks_” dzieli się swoją wiedzą, uwagami i przemyśleniami. Aktualnie jego uwaga jest skierowana na takie trendy powiązane z blockchainem jak Web3 i Metaverse. Prywatnie ojciec wspaniałej 2-letniej córeczki i fan sportów siłowych.